Zła ilość punktów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Zła ilość punktów

Babciagramolka
Ilonar2301 napisał(a):

U mnie dzisiaj też pojawił się błąd:
Dodanie przepisu bez zdjęć
20
( Lekki sernik na zimno )
A zdjęcie dodane


Edytowałaś przepis ? Chyba tak z tego co pamiętam . I nie ponowiłaś podpisu pod zdjęciem poprawnie - jest tylko ,,Lekki sernik na zimno" - to za krótki tekst dla tego system nie zaliczył punktów

Odp: Zła ilość punktów

Ilonar2301
U mnie dzisiaj też pojawił się błąd:
Dodanie przepisu bez zdjęć
20
( Lekki sernik na zimno )
A zdjęcie dodane

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zła ilość punktów

Smakowita
  • Smakowita

  • Posty: 93
  • Przepisy: 474
  • Artykuły: 0
Teraz znikło jedno zdjęcie z tortu i jest 25 pkt ,może damy dzisiaj z tym spokój , bo tu czary mary się dzisiaj dzieją ,co Ty misiu5 na to powiesz ?Ale za starania kwiatka i tak dostaniesz .Jutro może będzie lepiej ,albo podarujmy sobie ,to aż taki majątek nie jest., niech zostanie tak jak jest ,dzięki i pozdrawiam ,spokojnej i dobrej nocki Ci życzę

Odp: Odp: Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
renatka1 napisał(a):

Ale chyba coś nie działa dobrze bo jak dodawałam opisy to był komunikay zapunktowane, a póżniej zobaczyłam że są nie te opisy tylko jakby jeden opis rozbity na wszystkie zdjęcia. Proszę o interwencję.


Teraz mam edycję Niestety opisy poleciały w kosmos więc sama podpisałam Ci zdjęcia. Zobacz czy tak mogą wyglądać opisy. Jak chcesz coś w nich zmienić daj znać to, to zmienię.

Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
smakowita napisał(a):

Przy przepisie z szynką opis jest teraz ok. ,ale zmniejszyły się punkty z 30 na 25


Bo zjadło część opisu Edytuj i popraw opisy. Jakby co pomogę

Odp: Zła ilość punktów

Smakowita
  • Smakowita

  • Posty: 93
  • Przepisy: 474
  • Artykuły: 0
Przy przepisie z szynką opis jest teraz ok. ,ale zmniejszyły się punkty z 30 na 25

Odp: Odp: Odp: Zła ilość punktów

Smakowita
  • Smakowita

  • Posty: 93
  • Przepisy: 474
  • Artykuły: 0
teraz ponownie edytowałam i dodałam z opisami

Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
W przepisie na tort nie ma zdjęć. Edycję zatwierdziłam jednak nie było tam ani jednego zdjęcia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
renatka1 napisał(a):

Ale chyba coś nie działa dobrze bo jak dodawałam opisy to był komunikay zapunktowane, a póżniej zobaczyłam że są nie te opisy tylko jakby jeden opis rozbity na wszystkie zdjęcia. Proszę o interwencję.


Nie ma Twojej edycji. Spróbuj ją zrobić jeszcze raz. Jeśli edycja się nie powiedzie napisz mi na PW jakie opisy chcesz mieć pod zdjęciami to je wstawię.

Odp: Odp: Odp: Zła ilość punktów

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Ale chyba coś nie działa dobrze bo jak dodawałam opisy to był komunikay zapunktowane, a póżniej zobaczyłam że są nie te opisy tylko jakby jeden opis rozbity na wszystkie zdjęcia. Proszę o interwencję.

Odpowiedz na/ edytuj Zła ilość punktów