Zlot....

Obserwuj wątek

Odp: Zlot....

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Proponuję Poznań lub Kalisz :-] I proponuję żeby "starsi" użytkownicy też się tym zlotem zainteresowali, jest tutaj sporo fajnych osób, a zainteresowania z ich strony brak!

Odp: Zlot....

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja choć jestem z Kielc proponuję Warszawę lub Kraków trzeba jakoś podzielić po środku

Odp: Zlot....

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
No właśnie... Każdy chętny do wzięcia udziału w zlocie, będzie proponował swoją miejscowość Ja proponuję Warszawę
Agatko, zaczynają się schody

Odp: Odp: Zlot....

mala-madzia
zozolek napisał(a):

Pomysł na spotkanie jest bardzo fajny, chciałabym Was wszystkich poznać w realu a nie tylko z awatarów przyporządkowanych do nicków. Rozumiem, że będzie ciężko spotkać się w jednym miejscu i w jednym czasie ale pomysł jest, więc trzeba drążyć temat i intensywnie myśleć o najlepszym rozwiązaniu.


Hmmm to ja proponuję jakiś weekend, gdy już nie będzie śniegu ani minusowych temperatur w Gdańsku hehe
A co do avatarów to może tymczasem zamiast spotkania na żywo to każdy powstawiałby tutaj chociażby swoje w miarę aktualne zdjęcie? Co Wy na to Kochani?

Odp: Zlot....

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Pomysł na spotkanie jest bardzo fajny, chciałabym Was wszystkich poznać w realu a nie tylko z awatarów przyporządkowanych do nicków. Rozumiem, że będzie ciężko spotkać się w jednym miejscu i w jednym czasie ale pomysł jest, więc trzeba drążyć temat i intensywnie myśleć o najlepszym rozwiązaniu.

Odp: Zlot....

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Pomysł na pewno warto rozważenia Pewnie z wieloma logistycznymi przeszkodami trzeba by było się zmierzyć, ale na pewno można zlot społeczności gotujmy przemyśleć Pomysł super

Odp: Odp: Zlot....

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Babciagramolka napisał(a):

Milutko --- tylko , że ludziska mają Rodziny ( małe dzieci , starszych Rodziców , chorych krewnych którymi się opiekują ) . Część z nas jest w wieku kiedy podróże już nie specjalnie sprawiają przyjemność. Część jest w takim stanie zdrowia , że z domu się nie ruszą . A jeszcze inni co tu ukrywać liczą grosz do grosza . A przejazd na taki zlot np. ze Szczecina do Warszawy do tanich nie należy -a to nie tylko transport ale i przy dalszym dojeździe nocleg i inne atrakcje.

Pomysł cudowny ale ile osób było by w stanie w taki projekt sie zaangażować nie wiem.

Życzę by było jak najwięcej i by Wam się udało zlot zorganizować - chętnie poogladam potem relację.



Ależ ja to wszystko doskonale rozumiem I wiem ze wszystkich nie uda się zebrać w jednym miejscu ...Tylko że jeśli byłby organizowany zlot np z półrocznym wyprzedzeniem każdy mógłby sobie jakoś pozałatwiać swoje sprawy aby na jeden dzień wybyć w teren a i grosiki też by się uskładały na pewno..Ale to moje zdanie

Odp: Zlot....

Babciagramolka
Milutko --- tylko , że ludziska mają Rodziny ( małe dzieci , starszych Rodziców , chorych krewnych którymi się opiekują ) . Część z nas jest w wieku kiedy podróże już nie specjalnie sprawiają przyjemność. Część jest w takim stanie zdrowia , że z domu się nie ruszą . A jeszcze inni co tu ukrywać liczą grosz do grosza . A przejazd na taki zlot np. ze Szczecina do Warszawy do tanich nie należy -a to nie tylko transport ale i przy dalszym dojeździe nocleg i inne atrakcje.

Pomysł cudowny ale ile osób było by w stanie w taki projekt sie zaangażować nie wiem.

Życzę by było jak najwięcej i by Wam się udało zlot zorganizować - chętnie poogladam potem relację.

zmieniono 1 raz (ostatnio 21 mar 2013 08:30 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Zlot....

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
edytaha napisał(a):

Trudna sprawa...

Dlaczego trudna? dla chcącego nic trudnego Polska jest mała a komunikacja dziś jest bardzo dobra,fajnie by było

Odp: Zlot....

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Jeśli był by w moim mieście to bym chętnie poszła

Odpowiedz na/ edytuj Zlot....