Znajomi

Obserwuj wątek

Odp: Znajomi

Witam i również zapraszam

Odp: Znajomi

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Akceptuję wszystkich choć potem czasami żałuję.

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 maj 2009 09:03 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Znajomi

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0

Jestrm na tej stronce bardzo krotko,Ale milo mi bylo jak dostalam kilka zaproszen.I nie pomyslalam o tym,ze te osoby chca zarobic punkty.Bardzo mily gest.Pozdrawiam wszystkich.

Odp: Odp: Znajomi

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

A ja mysle,ze zaproszenie kogos nowego jest milym gestem,kiedy sie zalogowalam na gotujmy.pl i dostalam pierwsze zaproszenia odebralam to bardzo sympatycznie,poczulam sie mile widziana

zgadzam się z Tobą

Odp: Znajomi

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
A ja mysle,ze zaproszenie kogos nowego jest milym gestem,kiedy sie zalogowalam na gotujmy.pl i dostalam pierwsze zaproszenia odebralam to bardzo sympatycznie,poczulam sie mile widziana

Odp: Odp: Znajomi

Gatita napisał(a):

Jestem za pomysłem Astry. Pierwszego dnia po zalogowaniu od razu miałam całą listę znajomych oczekujących na zaakceptowanie, mimo, że byłam nowa czyli nikt mnie jeszcze nie zdążył poznać Zdecydowanie chodzi o pumkty !


Śmieszne jest też, że wchodzący do nas ... wali od razu prośbę o znajomość i zapytany : dlaczego, czy znamy się już z inej stronki nie odpowiada albo daje odpowiedź ... " wymijajacą". Sa przecież osoby z którymi nie chcemy utrzymywac znajomości nawet w realu (tutaj zmieniaja nicka ), a tu okazuje się ze wirtual ... to coś innego. Nie wiem czy ta osoba chce mieć tylko punkty czy również wgląd w listę moich znajomych ...
Wiem już co robić i to robię, trudno, na zawarcie znajomośći trzeba chyba jednak czegoś więcej niż pustobrzmiacego nicka, często jeszcze płci nijakiej jak i lekceważenia korespondencji na P.W.
Nie wiem jak Wy ale dla mnie czy "w wirtualnej czy realnej" znajomość nie ma żadnej różnicy i tu, i tu musi być czymś powodowana, np. Borubar ma jakieś kryteria, fajne nawet (częściowo mam też takie)
Pozdrawiam

Odp: Znajomi

Jestem za pomysłem Astry. Pierwszego dnia po zalogowaniu od razu miałam całą listę znajomych oczekujących na zaakceptowanie, mimo, że byłam nowa czyli nikt mnie jeszcze nie zdążył poznać Zdecydowanie chodzi o pumkty !

Odp: Znajomi

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Akceptuję wszystkie prośby ale sama zapraszam do znajomych osoby z krorymi dyskutuję ma forum albo znam z innej stronki kulinarnej. Wysyłanie zaproszenia dla zdobycia punktu to takie dziecinne. Wogole to punkty za wypowiedzi na forum i za znajomosci powinny byc zlikwidowane.

Odp: Odp: Znajomi

Borubar napisał(a):

Zapraszam do znajomych spontanicznie, osoby z którymi dyskutuje na forum, lub których potrawy wpadły mi w oko, mam wtedy wgląd do aktywności tych osób (przypominam: https://gotujmy.pl/panel/znajomi/ )

Jeśli ktoś Cie Kaziu obraża to Usuń ze znajomych delikwenta

Zdarza mi sie tez np. ze dodaje kogos do znajomych bo ma ladna... fotkę hehe, wiem to takie powierzchowne, ale jestem wzrokowcem



Co robisz (zrobić, jak myślisz), gdy ktoś ledwie zalogowany od razu chce "zaliczyć" Ciebie na listę, znasz tylko jego nick, a gdy spytasz (na P.W. oczywiście) dlaczego chce zawrzeć znajomość ...nie odpowiada, lub daje mhmhmh ...idiotyczne odpowiedzi.


Sprawdziłem podany przez Ciebie link: ...jest "martwy"

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 mar 2009 10:32 przez 45Kazik)

Odp: Znajomi

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja podobnie jak Borubar-spontanicznie (nie zależy mi na punktach-to jest jakieś chore żeby zawierać znajomości dla większej ilości punktów).

Odpowiedz na/ edytuj Znajomi