Zwierzak dla dziecka

Obserwuj wątek

Odp: Zwierzak dla dziecka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A jakie zwierzaki lubi dziecko? Najważniejsze to trafić w jego gust. Moje dziewczyny chcą mieć rybki.Wszystko pięknie tylko nie ma gdzie postawić akwarium Chomiki są fajne, ale "szaleją" głównie nocą. A może ptak typu kanarek? Tylko one w sezonie wstają makabrycznie wcześnie I jak wieczorem ptak zaśnie lepiej zakryć jego klatkę ciemnym przepuszczającym powietrze materiałem inaczej jak tylko zacznie się robić widno postawi dom na głowie ( przerobiłam to w dzieciństwie 3-4 rano i pospaniu, bo kanarek koncert dawał ). Świnki morskie też są świetnymi kompanami. Są bardzo inteligentne, ale trzeba pamiętać o tym, że im zęby rosną non stop i muszą mieć jakieś gałązki do gryzienia, żeby je "ścinać" w przeciwnym razie jak je puścimy na pokój i dobiorą się do mebli to już nam do śmiechu nie będzie.
Może lepiej najpierw zapytać dziecko jakie zwierzątko je interesuje, a potem razem z nim iść do sklepu i je wybrać. Chyba że to prezent niespodzianka

Zwierzak dla dziecka

ciasteczka
Jakie zwierzątko będzie dobre dla dziecka w wieku 10 lat? Odpada pies i kot, bo mieszkanie za małe, a zwierzak tego rodzaju potrzebuje przestrzeni, a ostatnie czego potrzeba to zestresowany "futrzak". Szczur i mysz też odpada, bo siostra na zawał pójdzie jak takie "bydle" będzie po domu goniło. Macie jakieś pomysły?

Odpowiedz na/ edytuj Zwierzak dla dziecka