Zwierzenta

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Zwierzęta

jacob33
  • jacob33

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
[url=https://bestiesfoods.com/]mięso dla psa[/url]

Odp: Odp: Odp: Zwierzęta

dzejlo
  • dzejlo

  • Posty: 21
  • Przepisy: 119
  • Artykuły: 13
Oj tak te uszyska (sztywniaczki zwykłam mawiać ) są cudne :] Szczególnie zimą bo włoski na nich są dłuższe i wygląda jak wiewiórka ze szczotką a latem babcia ją obcina to wygląda jak szczur z uszami Dumbo hahaha

Odp: Odp: Zwierzęta

Sonduli
  • Sonduli

  • Posty: 64
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
dzejlo napisał(a):

A to moja GLIZDA Sarunia. Ma 10 lat, a zachowuje się jakby miała max 2. Kochana MAŁPA



Ale ma fenomenalne uszyska, gratuluje psicy jest urocza

Odp: Zwierzęta

dzejlo
  • dzejlo

  • Posty: 21
  • Przepisy: 119
  • Artykuły: 13
A to moja GLIZDA Sarunia. Ma 10 lat, a zachowuje się jakby miała max 2. Kochana MAŁPA
obrazek obrazek

Odp: Odp: Zwierzęta

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
gusia1000 napisał(a):

Też chciałabym mieć jakieś zwierzę, ale w bloku to nie bardzo, jedynie mogę kupić sobie chomika.

ja mieszkam również w bloku i miałam kotka więc i ty możesz miec kiciusia

Odp: Zwierzęta

Sonduli
  • Sonduli

  • Posty: 64
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
Mina nr 55 nudzi mi się zróbcie coś ze mną moja bokserka Manta
obrazek

Odp: Zwierzęta

Marika_1961
A to jest Gismo ma 6 miesiecy wnusia uprosila mame o zwierzatko
obrazek

Odp: Zwierzęta

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Też chciałabym mieć jakieś zwierzę, ale w bloku to nie bardzo, jedynie mogę kupić sobie chomika.

Odp: Odp: Zwierzęta

Marika_1961
zewa napisał(a):

We wrześniu miałam od koleżanki małą kotkę. Niestety była chora i zdechła. Wczoraj przywieźliśmy ze schroniska piękną malutką kicię, była troszkę chora i brała antybiotyki, od razu się zadomowiła na naszych fotelach i kanapie. Bardzo się łasi i chętnie bawi. Mam nadzieję, że Pusia zostanie z nami na długo.

Fajna kocia napewno zostanie na dlugo,corka moja przywiozla katke z pracy z wydlubanym oczkiem ,poszla z nia do lekarza dala oczko zoperowac kicia u niej zostala i rzadzi do dzisiaj)Nazywa sie Karla i wszytsko podjada Tince
Ta czarna to Karla ta kolorowa to Tinka
obrazek obrazek obrazek

Odp: Zwierzęta

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
We wrześniu miałam od koleżanki małą kotkę. Niestety była chora i zdechła. Wczoraj przywieźliśmy ze schroniska piękną malutką kicię, była troszkę chora i brała antybiotyki, od razu się zadomowiła na naszych fotelach i kanapie. Bardzo się łasi i chętnie bawi. Mam nadzieję, że Pusia zostanie z nami na długo.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Zwierzenta