Zwierzenta

Obserwuj wątek

Odp: Zwierzęta

Marika_1961
A to jego bartagany
Male ktore sie wyklulo z jajka i zdazylo nawet juz podrosnac oraz jajeczka czekamy na rodzenstwo tego malego
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Zwierzęta

Marika_1961
mania napisał(a):


Moj syn ma tego samego psiaka ;-)
Nazywa sie maira
obrazek

Odp: Zwierzęta

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
obrazek

Odp: Zwierzęta

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Super psiaki a to nasz LEO ma rok i 7-em m-cy.Ja tez jestem psiara
obrazek

Odp: Zwierzęta

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
obrazek obrazek

Odp: Zwierzęta

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
obrazek

Odp: Zwierzęta

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Przepiekne zwierzaczki jestem "psiara" uwielbiam psy , koty , konie zreszta wszystkie zwierzeta kocham.Niestety teraz nie mam zadnego zwierzaczka a swoja najukochansza sunie GABRYSIE musialam zostawic w Polsce u taty , wiem przynajmniej ze ma wspaniala opieke

Odp: Odp: Zwierzęta

Barbara Malafouris
Sliczne

Odp: Zwierzęta

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
A to moje kochane pieski,teraz tak wyglądają.Jasna sunia Wiki i adoptowany Nero (miał być uśpiony krótko po urodzeniu).Wylegują się w swoim lóżeczku.
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 23 paź 2010 00:54 przez eli_555)

Odp: Zwierzęta

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Ale fajnie razem wyglądają Skąd ja to znam.. Sugus(ten duży) żyje w zgodzie z wszystkimi kotami. Obecnie jest ich 7 a było prawie jeszczeraz tyle. Nawet zaakceptował dwie przybłędy/ Teraz jest dziadkiem, jak na swój wiek- 7 letni senior Tulka natomiast koty goni i ma frajde. Oba pieski pochodzą z adopcji.
Zachęcam wszystkich do adoptowania bezpańskich psów. Sugus okazał sie psem rodowodowymOddanym do uśpienia jako 3 letni, zdrowy pies prze wlasciciela wyjezdzajacego za granice. Ktory zdazyl juz uspic 2 koty i innego psa. Odratowala go wolontariuszka ktora przyszla z pieskiem na szczepienie.
Na zdj Sugus już u nas, po adopcji- ważył niespełna 55 kg. Taraz ma zdrowe 70kg zywej wagi A to już 4 lata gdy jest u nas.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Zwierzenta