Żywność ekologiczna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Żywność ekologiczna

KochamCiastka
Staram się żyć zdrowo, ale prawdą jest, że produkty zdrowe i ekologiczne naprawdę sporo kosztują. Dbam o siebie i patrzę na skład produktów, które spożywam. Ciężko mi iść na zakupy i nie spędzić tam godziny , bo muszę sprawdzać etykiety.

Odp: Odp: Żywność ekologiczna

pestka55
  • pestka55

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niestety w dużej mierze żywność zwana ekologiczną jest nie na kieszeń normalnego człowieka, więc trzeba sobie radzić jakoś inaczej. Jajka mam od kuzynostwa na wsi, czasem też od nich mleko przywożę. Mam własną działkę, więc podstawowe warzywa hoduję sama, ale muszę przyznać, że niestety nie mam zbyt wiele czasu na to i ogrodnikiem też nie jestem wybitnym, więc szczególnego rozmachu w tej hodowli nie ma. W kuchni używam multicookera, więc staram się sama robić jogurty i sery, a wychodzą naprawdę dobre. Niestety na inne rzeczy w ekologicznych sklepach trzeba czasem wydać większe pieniądze...

Odp: Żywność ekologiczna

basiamig
  • basiamig

Zawsze co dla nas zdrowe jest warte swojej ceny. I tak już jest lepiej cenowo i dostępność tych produktów jest większa

Marietta1
  • Marietta1

Z produktów ekologicznych polecam oleje ( usunięte przez moderatora), mają tam wybór produktów, które są na prawdę wysokiej jakości. Co jest ważne posiadają certyfikat Bio także nie ma się czego obawiać. Producent pisze, że oleje zawierają witaminy, pomagają utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu i utrzymują witalność naszego organizmu. Są naprawdę świetne! Sama je stosuję i mogę szczerze polecić. W szczególności mój ulubiony z rzepaku i lnu o aromacie masła. Niebo w gębie Tutaj możecie o nich więcej poczytać ( usunięte przez moderatora).

Dzastka84
  • Dzastka84

Mhmm zastanawiam się nad odżywianiem ekologicznym ale nie wiem czy bede miec na tyle siły :/ ( usunięte przez moderatora)

Eizzy
  • Eizzy

Ostatnio spróbowałam produktów ... ( usunięte przez moderatora)
Jak dla mnie super, dzięki stosowaniu otrąb w mojej diecie czuje się świetnie, nie odczuwam zmęczenia jak wcześniej

ankaszym
  • ankaszym

Ja z żywności eko mogę polecić serię mąk z Polskich Młynów Sama kupuję, więc z czystym sumieniem mogę polecić

agatuuuszka
Jeśli interesujecie się zdrową żywnością, to może skorzystacie z rankingu sklepów ze zdrową żywnością: ( usunięte przez moderatora)

zielonka
  • zielonka

Smak żywności ekologicznej jest naprawdę inny od tej chemii z marketów. Jak ktoś raz jadł, to zna różnicę. Ja na przykład nie mogłabym jeść zwykłych jajek ze sklepu, większość mi nie smakuje. Dla mnie nadają się tylko do ciasta.

petronella
  • petronella

• Przepisy: 128
  • Artykuły: 14
zywnośc eko jest w modzie i co jak co ale moim zdaniem jest warta swojej ceny czyli ceny naszego zdrowia. Smak robi różnicę

Odpowiedz na/ edytuj Żywność ekologiczna