Jeśli chcesz zapewnić sobie porcję smacznego, pożywnego posiłku przygotuj sałatkę! To znakomita propozycja nie tylko dla osób dbających o linię. Zafunduj sobie porcję zdrowia i zabierz ją ze sobą do szkoły lub pracy!

Warto starannie dobierać składniki do przygotowywanej sałatki - rezygnując z kalorycznych dodatków, takich jak majonez mamy możliwość zmniejszenia jej kaloryczności. Wystarczy niewielka modyfikacja, aby sprawić, by nasz posiłek był jeszcze bardziej wartościowy!

Planując przygotowanie sałatki, szczególnie polecamy takie przepisy, które zawierają ryby. Popularna sałatka z tuńczykiem nie tylko nasyci, ale dostarczy również wielu wartościowych składników!

Wersji sałatki z tuńczykiem jest wiele, dzięki czemu każdy może wybrać przepis odpowiedni dla siebie. Makaron, ryż lub jajko - z każdym z tych składników mięso tuńczyka smakuje doskonale.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą przepisów na smaczne sałatki, które sprawdzą się zarówno jako drugie śniadanie w pracy lub jako przekąska na spotkaniu ze znajomymi. Szybkie i łatwe w przygotowaniu, zasmakują wszystkim gościom!

Polecane przepisy do kategorii Sałatka z tuńczykiem

Znaleźliśmy 904 przepisów w kategorii Sałatka z tuńczykiem

Sałatka nicejska

Sałatka nicejska

Ania321 Ania321

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: