Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

rzelkazag
  • rzelkazag

  • Posty: 9
  • Przepisy: 379
  • Artykuły: 0
Moim kuchennym marzeniem już od czasu dłuższego jest posiadanie wielofunkcyjnego urządzenia, o właśnie takiego: ONYX Multi 3 w 1.
Tosty prawie co dzień zjadam na śniadanie podkradając przy tym wysłużony opiekacz mojej mamie, gdzie powłoka już nie ta i z kanapką odchodzi, a jak dobrze wiemy, kobiecie w ciąży może to zaszkodzić. Opiekacz solidny szczerze by się przydał, a marki Unold solidny mi się wydał. Do tego wkład grillowy, by obiad mięsny pyszny wykonać, bez zbędnego tłuszczu na talerzach podać. I nie potrzeba rozpałki i węgla do tego, by cieszyć się smakiem karkówki lub steka wołowego. A cóż z gofrownicą? Czy ona się przyda? A jakże inaczej! Deser na pewno nie jeden się wyda. Czy to z owocami, czy z bitą śmietaną, pyszne gofry na długo w pamięci zostaną. I po całym dziennym opiekacza używaniu, nie będę się męczyć przy jego zmywaniu. Zmywarka pomoże i zajmie się wkładami, a ja będę już myśleć nad kolejnymi z niego potrawami. Stu centymetrowy kabel dosięgnie do gniazdka każdego, a temperatura, którą sama ustawię jest atutem jego. Do tego pewność, że się nie poparzę pod wpływem temperatury- to zaleta, którą posiada sprzęt mało co który. Z czajnikiem moim stworzą duet zgrany, pasując do siebie swoimi czarno- stalowymi barwami. Chciałabym mieć taki w mojej małej chacie, by cieszył mój żołądek i oko na kuchennym blacie
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!