Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kicaj14
  • kicaj14

  • Posty: 46
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 3
Babciagramolka napisał(a):

Bo przepisy są sprawdzane przez Moderatorki na bierząco w ramach dyżurów ( tzn. mniej więcej w ciagu dnia gdzieś od 8.00 do 22.00 - oczywiscie z przerwami na odejscie od komputera przez Moderatorkę ( też musi robi9c obiad , wypic kawe itp.)..
Natomist porady zatwierdzajac Admini w perspektywie ok. tygodnia albo nawet dłużej zależnie od ilosci wstawionych porad . Do tego o wstawieniu porady w konkretnym terminie decyduje też jej tematyka. Jeśli wstawisz np w grudniu poradę jak siać rzeżuchę na Wielkanoc to mała szansa by się ukazała jako porada bierząca .

Porady są też analizowane pod kątem tego czy nie dublują się w nieskończoność i czy nie są odwzorowaniem tekstów z internetu.

Cierpliwości


Dziękuję serdecznie za szybką i wyczerpującą odpowiedź Teraz zdaję sobie sprawę, że to mój błąd, bo powinienem przeczytać najpierw regulamin, a potem się pytać na forum. Pozostaje mi być cierpliwym
Dziękuję jeszcze raz serdecznie!

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy