Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Rewanz -...oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Persik napisał(a):

mi to zdarzyło się kilkakrotnie i to od jednej i tej samej osoby była już o niej mowa


Sarenko, zastanów się tylko: weź moje zbytnie zaangażowanie za przyklad, zmieszny zostałem z błotem, upowniany że mogłem na P.W. napisać i wystarczyłoby i ... dalej przepis:
https://gotujmy.pl/babka-ziemniaczana,przepisy,31915.html
figuruje w opisie jako WEGETARIAŃSKI
mając w swoim składzie ... tylko 0,5 kg boczku
Awantura zrobiła się po wstawieniu mi w zemście czterech jedynek, ...można odnaleźć na forum resztę tej historii, łącznie z krytyką ze strony "zniesmaczonych".
Obraza majestatu jest tak wielka, ze nawet moje przeprosiny ...ma Aresatka w d....
W konsekwencji zostałem "czarną owcą", przez kilka osób nawet wezwany do odejścia BO WALCZYŁEM o dobrą opinię naszej strony. Glumanda poświecila sporo czasu na walkę, wyszukiwała jawne KANTY Astra, Anulka7(jeszcze raz ukłon za to, w stronę "młodej)już zrezygnowałyz walki, ba, nawet na forum nie wchodzą ...(może znow ktoś powie, że z mojej przyczyny
Reasumując: zastanów/cie się czy warto dbać o stronę ktorą TWORZĄ UCZESTNICY jeśli Właściciele/Moderatorzy mają to w nosie.
Czy warto narażać się w przypadku gdy w końcu , w odruchu reakcji na iodiotyczne zachowanie się kogoś, poniosą Was w końcu nerwy i powiecie jakiejś osobie że jest gówniarą, czy zachowuje się jak gówniara, a ta okaże się "nietykalną".
Czy warto? ... niech będzie jak jest, mnie już walka znużyła, Don Kichote'ria już nie w modzie, a w pysk znow dostać, nie mam zamiaru.
Nie jest ważne, że przepisy nie są przepisami, WAŻNA JEST ICH ILOŚĆ w dziale PRZEPISY.
Zastanówcie się. Regulamin daje wolną rękę Właścicielom ... nawet w odpowiadaniu na pytania.
No, może tylko k^%$#%$ nie należy odpowiadać.
Pozdrawiam "jeszcze walczących i wierzących w naprawę"

P.S.
Zdaję sobie sprawę, że ta wypowiedź może okazać się dla mnie "gwoździem do trumny", bo zgodnie z Regulaminem etc.etc ale o czym to będzie świadczyło ...
Łatwo jest to zauważyć po dokładnej analizie działań i Regulaminu.
Ktoś napisał w swoim profilu, że nie cierpi kłamstwa i chamstwa ...

Odpowiedz na/ edytuj Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!