Odchudzanie w weekend

  • 6

Czy jest możliwe, by schudnąć w weekend?

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Odchudzanie w weekend

Czy odchudzasz się właściwie od zawsze? Czy czasami nawet udało Ci się schudnąć kilka kilogramów, ale po przerwaniu diety waga nie tylko wracała do poprzedniego poziomu, ale nawet znacznie go przekraczała? Czy gdyby policzyć kilogramy, które w sumie stracilaś, byłoby ich conajmniej kilkadziesiąt, a gdyby policzyć dni, w trakcie których byłaś na diecie - mogłoby się ich uzbierać jeszcze więcej? Teraz jest na to rada - sięgnij po "Odchudzanie weekendowe" i chudnij w trakcie weekendów.

"Odchudzanie weekendowe" to program odchudzania weekendowego, dzięki któremu unikniesz efektu jo-jo. Zamiast podejmować tradycyjne, wymagające długotrwałych wyrzeczeń kuracje, po których zakończeniu ponowne tycie i tak jest nieuchronne, przeznaczaj na odchudzanie tylko niektóre weekendy, a wkrótce na stałe odzyskasz idealną wagę i sylwetkę.

Podczas weekendu, zamiast zwykłych posiłków, przygotowujesz świeże, naturalne koktajle, które miksujesz. Dzięki nim chudniesz oraz oczyszczasz i odmładzasz swój organizm. Z odchudzania weekendowego już dziś korzystają liczni pacjenci autora tej metody – gwiazdy show-biznesu, politycy, sportowcy – i osoby, którym udało się uzyskać dostęp do planu tej rewelacyjnej kuracji. "Odchudzanie weekendowe" to przede wszystkim szansa dla każdego, kto bezskutecznie zmaga się z nadwagą lub otyłością.

"Odchudzanie weekendowe" to tajna broń polskich gwiazd w walce z nadwagą. Jeżeli odchudzanie trwa nie dłużej jak 3-4 dni przemiana materii nie ulega zwolnieniu i możesz uniknąć efektu jo-jo!

Doktor Marek Bardadyn - ekspert w dziedzinie żywienia i odchudzania, twórca diety strukturalnej zaprezentowanej w bestsellerze Kody młodości (D.W. Rebis 2006).

Wydawnictwo Rebis