Pyszne przepisy na sałatkę z marynowanych pieczarek

Pyszne przepisy na sałatkę z marynowanych pieczarek
Co najbardziej lubimy w sałatkach? Od razu nasuwają się odpowiedzi, że przede wszystkim kochamy je za szybki czas przygotowania dania, lekkostrawność i małą liczbę kalorii, niesamowity koloryt potrawy oraz smak, który eksploduje w naszych ustach i na długo zostaje w pamięci.
Bez względu na to czy przygotowujemy tradycyjną sałatkę warzywną, sałatkę grecką czy też sałatkę z kurczakiem i ananasem, to właśnie któraś z nich cieszy się największym zainteresowaniem naszych gości. Czas dołączyć do tego nierozerwalnego trio sałatkę z marynowanych pieczarek, która dorobiła się kilkunastu pysznych wersji. Wiele z nich znajdziecie w naszym serwisie, wystarczy przejrzeć przepisy podane poniżej.

Sałatka z marynowanych pieczarek to propozycja na niecodzienną kolację albo szybką przekąskę w pracy. Dzięki marynowanym składnikom przygotowuje się ją szybko i sprawnie. Wystarczy dodać tylko kilka składników typu kukurydza, zielony groszek czy jajka - a kompozycja robi się sama.

Pieczarki w połączeniu z kremowym majonezem smakują wprost wyśmienicie. Recepturę na tę sałatkę można także wykorzystać planując bożonarodzeniowe menu. Dzięki temu, że nie zawiera mięsnych elementów idealnie wpisuje się w koncepcję postnej Wigilii. Jeżeli jeszcze nie robiliście tej potrawy w domu, warto zachwycić nią swoich świątecznych gości i pokazać swój kulinarny kunszt od drugiej strony.

Zapraszamy do eksperymentowania i testowania naszych przepisów. Wszystkim życzymy smacznego!

Znaleziono: 128 w dziale przepisy

Szukano: sałatka z marynowanych pieczarek

Marynowane pieczarki

Marynowane pieczarki

jolao jolao

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: