Sprawdzone przepisy na śledzie w buraczkach

Sprawdzone przepisy na śledzie w buraczkach
Przysłowiowy śledzik to wyśmienita przekąska na świątecznym stole. Możemy podawać go na wiele sposobów.
Oryginalne matiasy idealnie pasują do białej cebulki i skropione olejem są pyszne same w sobie. Rolmopsy śledziowe to gratka dla miłośników wekowanych przysmaków. Natomiast wszelkie sałatki śledziowe są ukoronowaniem tego wspaniałego składnika jakim niewątpliwie jest śledź. Oprócz śledzia w salsie, śledzia po japońsku czy śledzia zielonego w zalewie proponujemy wam także śledzia w buraczkach, który jest nie tylko dekoracją stołu, ale przysmakiem, którego dokłada się często i chętnie. Sprawdźcie to sami!

Propozycji podania jest bardzo wiele. Możemy zdecydować się na sałatkę śledziową i wszystkie składniki wymieszać ze sobą. Połączone kremowo-majonezowym sosem są wyśmienitą przystawką. Inna opcja zakłada przykrycie śledzi pierzynką z tartych buraczków i jabłek. Natomiast bardziej nowoczesne podanie polega na warstwowym ułożeniu poszczególnych partii składników.

Dzięki temu zyskujemy nie tylko estetycznie wyglądające danie, ale także niesamowite doznania smakowe. Wybór należy do nas! Kilka solonych filetów śledziowych, jabłko i marynowane, tarte buraczki - to podstawowe elementy tej różowej sałatki śledziowej.

Jeżeli szukać bardziej wysublimowanych przepisów na śledzia w buraczkach zapraszamy do wertowania poniższych receptur. Ciekawe kompozycje przypraw, tajne składniki i mieszanki sosów sprawią, że będzie to danie jedyne w swoim rodzaju. Smacznego!

Znaleziono: 67 w dziale przepisy

Szukano: śledzie w buraczkach

Carpaccio śledziowe

Carpaccio śledziowe

ewaeu ewaeu
4

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę:

Buraczkowe bułeczki

Buraczkowe bułeczki

jaga85 jaga85

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: