Studio Kulinarne

Warsztat

Wielkanocne dekoracje - DIY

Wielkanocne dekoracje - DIY

Wykonywane ręcznie ozdoby mają to do siebie, że nie tylko przynoszą twórcy satysfakcję z efektu końcowego, ale przede wszystkim są unikatowe i niepowtarzalne.

Nieprzypadkowo więc produkty typu handmade kojarzone są z wysokimi cenami! Jeżeli ręcznie wykonywane cudeńka zawsze wprawiały Cię w zachwyt, nie możesz przegapić naszych warsztatów!

Przekonaj się, ile radości daje własnoręcznie tworzenie różnorakich ozdób od podstaw! Pod czujnym okiem Hani Kozłowskiej dowiesz się, jak w wyjątkowy sposób ozdobić jajka (także metodą decoupage!), przygotujesz również wyjątkowe doniczki do ziół.

Wiedzę, którą nabędziesz podczas tego spotkania, wykorzystasz w zaciszu własnego domu, tworząc kolejne unikatowe ozdoby i dodatki - jesteśmy o tym przekonani! Zapraszamy!

Warsztaty będą podzielone na 3 bloki tematyczne:

1. Zdobienie pisanek w stylu decoupage,
2. Dekorowanie wielkanocnych jajek,
3. Przygotowanie doniczek na zioła.

Zapisz się

1. Pisanki decoupage

Decoupage to metoda zdobienia przedmiotów polegająca na przyklejaniu wzorów wyciętych z papieru lub serwetek i odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni. Przygotujemy romantyczne pisanki z kwiatowymi wzorami.
 

pisanki decoupage
pisanki decoupage

Zdjęcia: http://www.haart.pl/

2. Dekorowanie wielkanocnych jajek

Zdradzimy patenty na proste i szybkie dekoracje wielkanocnych jaj. W ruch pójdą koronki, wstążki, filcowe elementy, kryształki a nawet serwetki.
 

wielkanocne jajka
jajka wielkanocne

Zdjęcia: http://www.haart.pl/

3. Doniczki na zioła

Przygotujemy romantyczne doniczki na kwiaty i zioła. Poznamy sposoby dekoracji zwykłych doniczek oraz patenty na stworzenie doniczek z puszek i pudełek.
 

doniczki
doniczka z broszką

Zdjęcia: http://www.haart.pl/


Prowadzący:
Hanna Kozłowska
Hanna Kozłowska

Terminy:
2017-03-30, godzina 18:00 - 21:00
Miejsc: 12 z 12 | Cena: 149.00 PLN
Zapisz się Kup Voucher
2017-04-06, godzina 18:00 - 21:00
Miejsc: 12 z 12 | Cena: 149.00 PLN
Zapisz się Kup Voucher

Aktualne warsztaty