Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Jak zrobić lasagne?
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 178, Artykułów: 2808
Kulinarne ABC

Jak zrobić lasagne?

Lasagne przygotujemy z makaronu o tej samej nazwie, sosu pomidorowego z mięsem mielonym, beszamelu i sera żółtego.

Frutti di mare na Twoim talerzu!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 178, Artykułów: 2808
Aktualności Gotujmy

Frutti di mare na Twoim talerzu!

Głębia smaków i aromatów jaką funduje nam różnorodność ryb i owoców morza sprawia, że sięgamy po nie coraz częściej. Przekonaj się, w jak prosty i szybki sposób przygotujesz je idealnie za każdym razem!

Karnawałowe słodkości!
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 178, Artykułów: 2808
Aktualności Gotujmy

Karnawałowe słodkości!

Chociaż do Tłustego Czwartku jeszcze daleko - w wielu domach już zajadamy się pączkami, faworkami, oponkami, różami i innymi pysznościami. Pokażcie nam, w jakie słodkości obfituje Wasza karnawałowa kuchnia!

Bloger Tygodnia - Lekko na talerzu
  • 11
Magdalenaa Magdalenaa | Arcymistrz Kuchni | Przepisów: 0, Artykułów: 51
Bloger Tygodnia

Bloger Tygodnia - Lekko na talerzu

Dzisiaj w cyklu Bloger Tygodnia gościmy Monikę Trząskę, autorkę bloga Lekko na talerzu. Nieustannie zachwyca swoją metamorfozą. Inspiruje do zmiany nawyków żywieniowych. Wytrwała, pomysłowa i pełna pozytywnej energii. Na pewno znacie ją dobrze, ale dowiedzcie się o niej czegoś więcej!