miła osoba, ucząca się gotowania

dieta montignac

Moja Pani doktor od alergii poleciła mi ta dietę. Sama ją stosowała i schudła 22 kg.
Od wczoraj zaczełam ją stosować. Dla mnie ona jest pyszna. Dla osób zainteresowanych ta dieta polecam to forum http://dietamm.com/forum/index.php?showforum=40

Ps.
sprawdzałam w szukaj nie znalazłam tutaj wątku o tej diecie, dlatego dodałam.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

no widzisz, nie myślałam będą takie problemy. to tez bym dopisała, ze wstawiam wszystkie przepisy mojej babci jakie mam tylko w domu. mamy ich fuul. nie które moga się powtarzać to przepisy, które chodzą z rąk do rąk. nawet znajoma nazwała Lambadę - Jolką (dostała ten przez od mojej mamy - Joli). nie które przepisy są stare, nawet nie piszę z jakiej gazety, czasopisma, etc. - nie mam możliwości podania źródła, przypisu.

wiem, ze to jest informacja - jak podasz źródło(czasopismo, stronę www, etc.) - już nie jest plagiat.

ps.
Czy będę dodawać przepisy, czy nie to już jest moja osobista sprawa.

Odp: dieta montignac

moja Pani doktor powiedziała, ze dieta proteinowa niszczy nerki

Odp: co dzisiaj na obiad?

sałatka makaronowa tortellini

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

tutaj na forum tylko słyszę przepisy prawa autorskiego. ja wszystkie prawa jakie tylko są i istnieją w Polsce znam dobrze - miałam je na uczelni. zawsze na uczelni powtarzali, prawa autorskie dotyczą informacji umieszczanych w internecie, gazetach, w pracach magisterskich - zawsze trzeba podawać źródło i wtedy to nie jest plagiat. nigdy nie było mowy o gotowaniu. nie wyobrażam sobie, żeby wymyślać jakieś potrawy z głowy ktoś był z tego powodu zadowolony. nie ważne czy to będzie dobre czy nie. dziwny sposób myślenia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dla mnie powinna powstać w internecie szkoła online gotowania i tworzenia swoich przepisów. wtedy nowe osoby, które nie mają zielonego pojęcia przy np. tworzeniu swoimi słowami przepisów by się tego nauczyły.

przykre zapachy

Na pewno znacie te porady. Ja znalazłam tą kartkę u babci pomiędzy przepisami.

Gdy gotujemy takie potrawy jak:
1. kapusta (włożyć do garnka orzech włoski),
2. kalafior (włożyć do garnka kramke chleba),
3. smażenie (włożyć za patelnię) natkę pietruszki.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

chciałam wszystkich przeprosić za te moje plagiaty. nie byłam zorientowana co do dodawania przepisów. myślałam, że nikt nie ma dodane tych co moi najbliżsi robią. postaram się tak zmieniać, tak kombinować przepisy, że nie będzie plagiatu. jak coś zauważycie to proszę tajcie znać. to zawsze coś można zmienić i nie będę wtedy o to posądzona.

Odp: co dzisiaj na obiad?

mamy jutro na obiad rosół z makaronem

Odp: przykre zapachy

osobiście nie widzę takiego samego wątku na forum. może coś źle szukam. w tej kwestii tutaj na forum nie jestem jeszcze wprawiona i mam z tym problem. proszę o wyrozumiałość.