Kontakt

Wszelkie uwagi, komentarze, prośby, pomysły, propozycje współpracy prosimy przekazywać na poniższy adres mailowy: uwagi@gotujmy.pl


Beata Jasina-Wojtalak
Przeszła długą drogę od gotowych sosów do baklawy składanej z 33 warstw własnoręcznie wałkowanego ciasta. Nad słowo mówione przedkłada jedynie to pisane, być może z obawy o to, by czegoś nie chlapnąć. Żyje w zgodzie ze starym chińskim przysłowiem, które głosi, że gdy nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie.

nick na gotujmy: cherry

Sylwia Kazimierczuk
Przejrzy wszystkie blogi kulinarne zanim wstanie rano z łóżka. Ma w sobie tyle pasji do wyrobów cukierniczych wagashi i kuchni japońskiej, co półek uginających się pod ciężarem angielskich książek o sztuce gotowania. Azjatycka kuchnia artystyczna wypełniona zapachem Earl Gray z arystokratycznym sznytem - to jej idealny świat.

nick na gotujmy: SylaUla

Magdalena Pogorzelska (urlop macierzyński)
Proste, smaczne i szybkie rozwiązania kulinarne to lubi najbardziej. W kuchni najbardziej ceni fantazję i kreatywne spojrzenie na tradycję. Fotografia kulinarna i food design to tematy, które ją zachwycają. Wychodzi z założenia, że życie czasem trzeba osłodzić dużą tabliczką czekolady. 

nick na gotujmy: Magdalenaa

Specjalista ds. Promocji
Magdalena Kotowska, e-mail: mkotowska@edipresse.pl
Wioletta Wojda-Bambot, e-mail: wwojda@edipresse.pl
Paulina Filipiak, e-mail: pfilipiak@edipresse.pl

Adres:
Gotujmy.pl
Edipresse Polska S.A.
ul. Wiejska 19
00-480 Warszawa

Telefon do sekretariatu redakcji:
tel. (0-22) 584 22 00
fax. (0-22) 584 25 91

POLECANE