Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.

Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.

W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.

Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.

Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki -  w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!

Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego  - od kuchcika po szefa kuchni!

Oto najprostszy przepis na tatara z łososia!
Beata Jasina Beata Jasina | Kucharz | Przepisów: 0, Artykułów: 3
Ryby

Oto najprostszy przepis na tatara z łososia!

Tatar z łososia to prosta przystawka, którą zrobisz w kilkanaście minut! Czy wiesz, dlaczego do tatara podaje się surowe jajko i czy to bezpieczne? Oto przepis na wyśmienitego tatara z surowego łososia!

Idealne pączki na tłusty czwartek? Wypróbuj te przepisy!
cherry cherry | Złoty Ekspert | Przepisów: 499, Artykułów: 719
Ciasta

Idealne pączki na tłusty czwartek? Wypróbuj te przepisy!

Tłusty czwartek bez pączków się nie liczy! Oto zbiór najpopularniejszych przepisów na pączki - dowiedz się, jak zrobić pączki wiedeńskie, serowe a także pieczone. Podpowiadamy także ile kalorii ma 1 pączek oraz jak zrobić dobry lukier.

Kategoria promowana - luty
redakcja redakcja | Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3278
Artykuły

Kategoria promowana - luty

W tym miesiącu warto przygotować danie walentynkowe oraz przepisy na tłusty czwartek. Zobacz, za jakie przepisy otrzymasz dodatkowe punkty!