Potrzebuje pomocy
- Forum: Potrzebuje pomocy
Organizuje bratu 18nastke i nie wiem do końca co przygotować, chodzi mi o przekąski, przystawki na zimno. Myślałam o wszelkiego rodzaju kanapkach, koreczkach, pizzerkach. Ktoś może mi co jeszcze można przygotować