http://paulina-kucharzy.blog.onet.pl

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA !!!

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Rozmowy w toku odcinek 1526

"Actifry to moje życie , kupcie sami - zobaczycie "

Dziś w programie porozmawiamy z osobami , które długi czas walczyły z nadwagą , udało im się uzyskać wymarzoną sylwetkę nie zmieniając nawyków żywieniowych , nie faszerując się żadnymi " cudownymi tabletkami " . Jak to się stało ? Poznajcie ich historię .
IZA : Od zawsze lubiłam hamburgery , frytki , kocham ziemniaki , uwielbiam grzanki czosnkowe no i mięsko . Nigdy nie podobała mi się moja sylwetka . Moje nawyki żywieniowe były okropne . Pewnego dnia byłam u koleżanki zrobiła frytki . Zdziwiłam się bo była na diecie . Jednak gdy skosztowałam , frytki Reni nie ociekały tłuszczem , były chrupkie i puszyste . Cud , miód i fryteczki ! Zapytałam jak to ? Ona powiedziała : chcesz być szczupłą nie rezygnując ze swoich ulubionych smakołyków . Zaufaj firmie TEFAL . Kup frytownicę Actifry , dzięki której będziesz mogła dodając jedynie ŁYŻKĘ tłuszczu usmażyć frytki z 1 kg ziemniaków .Nie zastanawiając się poszłam do sklepu i zakupiłam to cudeńko . Od tej pory nie rezygnując z frytek jem smacznie , a co najważniejsze zdrowo .
(....) Ewa Drzyzga padła z wrażenia i krzyknęła : "MUSZĘ MIEĆ ACTIFRY ".

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Pewnego dnia zainspirowało mnie gotowanie . Kocham to ! Kuchnia to mój żywioł . Tam używając odpowiednich składników , przepisów oraz przede wszystkim wyobraźni codziennie tworzę wiele niesamowitych dań , którymi zachwyca się moja rodzina . Jednak czasem przychodzi dylemat co ugotować ? Każdy ma inne gusta . W pewien czwartek wybrałam się na zakupy do galerii handlowej . Spacerując wśród półek , wybierając kolejne produkty z których wyczaruję kolejne kulinarne szaleństwa , wrzuciłam stały produkt obecny w każdej polskiej rodzinie - ziemniaki . Tylko co z nimi zrobić ? Wszyscy lubią ziemniaki pokrojone w słupki i usmażone w głębokim oleju . Jednak nie lubię jak moja rodzina nie je zdrowo , a frytki to sam olej . Idąc wśród następnych półek zobaczyłam tłum ludzi ! Każdy z nich trzymał w rękach lśniące i całkiem fajne "cacko" firmy Tefal , jest to chyba wynalazek stulecia - frytownica Actifry . Bez zastanowienia wyciągnęłam ręce w górę i zapakowałam do wózka cudowną rzecz , dzięki niej każdy w mojej rodzinie zje smacznie i zdrowo . Największy szok przeżyłam gdy zobaczyłam , że aby usmażyć 1 kg pysznych , chrupiących i nietuczących frytek wystarcz tylko ,powtarzam tylko łyżka oleju ! To niesamowite , frytownica marki Tefal to najlepszy zakup jakiego kiedykolwiek dokonałam . Uwielbiam ją ! Dzięki niej z wielką przyjemnością i bez obaw o zdrowie mojej rodziny robię kolejne porcje frytek .

Odp: Odp: Odp: układamy wyrazy

dookoła (wszyscy dyskutują o klanie , widać że zafascynował nas wątek urokliwego Ryśka )
ła