Magda :)

Odp: Odp: Chwalimy się;

alaaa napisał(a): Nagroda z konkursu dojechała, teraz mogę gotujmy śledzić na tablecie.. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Wow, ale super, jeszcze raz gratuluje

Odp: Odp: Chwalimy się;

Szpileczko, gratulacje

Odp: Odp: Chwalimy się;

Jeszcze raz gratuluje Agatko, fajna z Was rodzinka

Odp: Odp: Chwalimy się;

edytaha napisał(a): Chciałam się pochwalić, że dzisiaj awansowałam na Złotego Eksperta

Brawo, gratuluję

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

edytaha napisał(a): U mnie ziemniaczana babka (babka litewska, kugel, kartoflak, czy jak kto chce, tak może nazwać) z kwaśną śmietaną.
A na deser drożdżowe bułeczki pomarańczowe z lukrem.

Pyszności, też mnie kusi ta babka ziemniaczana

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

edytaha napisał(a): Żurek z jajkiem i kiełbasą ugotowany na wywarze z królika
MNiam

Odp: co dzisiaj na obiad?

Bitki schabowe https://gotujmy.pl/bitki-schabowe-z-makaronem-i-grzybami,przepisy-schab-przepis,211679.html

Odp: Odp: Chwalimy się;

Faktycznie jest się czym chwalić Super sprawa, czekam na przepisy