Sama jem prawie wszystko, ale mam przyjaciół i rodzinę o różnorodnych wymaganiach dietetycznych. Gromadzę różne przepisy "bez", żeby w razie czego móc ich ugościć. Tutaj będą się pojawiać efekty moich własnych eksperymentów. Dokładam starań, żeby twórczo wykorzystywać powszechne i niedrogie składniki.
Muszą to być również rzeczy jadalne dla mnie: czyli lekkostrawne, z wykluczeniem ostrych przypraw i nadmiaru tłuszczu. Potrawy są kalibrowane na smak łagodny, więc jeśli wolisz intensywne, doprawiaj z czystym sumieniem.
Aha - to lepiej smakuje, niż wygląda. Nie jestem specem od fotografowania jedzenia.

Użytkownik: dendritic_spine
Ranga użytkownika: Kucharz
Staż w Gotujmy.pl: 1555 dni
Dodanych przepisów: 3
Dodanych artykułów: 0
Dodanych postów: 0
Średnia ocena przepisu: 0
Opis: -
O sobie: Sama jem prawie wszystko, ale mam przyjaciół i rodzinę o różnorodnych wymaganiach dietetycznych. Gromadzę różne przepisy "bez", żeby w razie czego móc ich ugościć. Tutaj będą się pojawiać efekty moich własnych eksperymentów. Dokładam starań, żeby twórczo wykorzystywać powszechne i niedrogie składniki. Muszą to być również rzeczy jadalne dla mnie: czyli lekkostrawne, z wykluczeniem ostrych przypraw i nadmiaru tłuszczu. Potrawy są kalibrowane na smak łagodny, więc jeśli wolisz intensywne, doprawiaj z czystym sumieniem. Aha - to lepiej smakuje, niż wygląda. Nie jestem specem od fotografowania jedzenia.
Ostatnia aktywność: 2016-05-10 14:42