VITA - interaktywny miesięcznik o zdrowym stylu życia, polecany przez Ewę Chodakowską. Wiarygodność, rzetelność, eksperckość - to wyznaczniki pisma. Treści publikowane w działach zdrowy styl życia, zdrowie, dieta, uroda, psychologia tworzone są we współpracy z wybitnymi lekarzami i ekspertami z poszczególnych dziedzin.
"Vita" - zdrowa, świadoma, aktywna!

Użytkownik: VITA
Ranga użytkownika: Szef Kuchni, Moderator
Staż w Gotujmy.pl: 2263 dni
Dodanych przepisów: 10
Dodanych artykułów: 25
Dodanych postów: 0
Średnia ocena przepisu: 0
Opis: VITA - interaktywny miesięcznik o zdrowym stylu życia, polecany przez Ewę Chodakowską. Wiarygodność, rzetelność, eksperckość - to wyznaczniki pisma. Treści publikowane w działach zdrowy styl życia, zdrowie, dieta, uroda, psychologia tworzone są we współpracy z wybitnymi lekarzami i ekspertami z poszczególnych dziedzin. "Vita" - zdrowa, świadoma, aktywna!
O sobie: VITA - interaktywny miesięcznik o zdrowym stylu życia, polecany przez Ewę Chodakowską. Wiarygodność, rzetelność, eksperckość - to wyznaczniki pisma. Treści publikowane w działach zdrowy styl życia, zdrowie, dieta, uroda, psychologia tworzone są we współpracy z wybitnymi lekarzami i ekspertami z poszczególnych dziedzin. "Vita" - zdrowa, świadoma, aktywna!
Ostatnia aktywność: 2016-12-11 22:42