Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

W takim razie cieszę się, że o 21, zamiast polować na nagrody, poszłam z mężem i synkiem na spacer. Widziałam, że 2 roboty poszły o 8.00, nie udało mi się żadnego zdobyć, bo wyskoczył błąd, a o 15 było już mizernie... Skoro tych nagród jest jak na lekarstwo to po co aż 3 tury?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Dziękujemy za informację! A czy o 15 i 21 też będą roboty? Teraz wyskoczył mi błąd

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Myślę że rozczarowanie nas wszystkich zawsze byłoby mniejsze, gdybyśmy wiedzieli wcześniej jakich nagród się spodziewać i o której. Najgorsze to spędzić masę czasu (w dodatku w piękny dzień) przed komputerem z nadzieją na fajne nagrody, a potem obejść się smakiem. Skoro mimo sugestii, że fajna by była wcześniejsza prezentacja nagród, nie wiemy wciąż czego się spodziewać, to fajnie by było jednak podać godziny pojawiania się nagród przez szacunek do naszego czasu.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Szkoda, że co nowa zasada to gorzej teraz to już będzie zupełna loteria i strata jeszcze większej ilości czasu na klikanie i odświeżanie strony Szkoda, że my, użytkownicy, staramy się i zbieramy punkty, czekamy na pojawienie się nagród, a potem po raz kolejny większość z nas pewnie się rozczaruje i obejdzie się smakiem. No chyba że będzie się tym szczęściarzem, który zaktualizuje stronę w odpowiednim momencie i zgarnie kilka nagród za jednym zamachem.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Czyli te zapowiadane nagrody AGD to był 1 robot planetarny? który umknął mi sprzed nosa...

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ja nie widziałam AGD. Była miska, sosjerka, sito - więcej nie widziałam

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Widziałam dokładnie to samo, czyli pewnie więcej nie było. A będą obiecane nagrody AGD? Czy w kolejnych turach będzie to samo?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mnie osobiście nie przeszkadza to, że jedna osoba zamówi np. 4 kubki - po to ma punkty, aby je wykorzystać. Zamawianie kilku sztuk jednego artykułu dotyczy tylko niektórych produktów (wspomniane kubki czy talerze), nikt chyba nie zamówi np. 5 takich samych książek kucharskich.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Też uważam, że to rzucanie 1-2 nagród co kilkanaście minut było słabe. Sporo osób straciło przez to kilka godzin, część osób kompletnie na darmo, a część pewnie złapała cokolwiek, nie wiedząc, że potem pojawi się coś lepszego. Kiedyś nagrody pojawiały się jedna po drugiej, wiedzieliśmy czego się spodziewać i kiedy i było fajnie. Nagród jest teraz mniej - ok, rozumiem, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, tylko lepiej wiedzieć zawczasu, że będą pojedyncze sztuki i nie tracić czasu i nerwów.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

A gdyby tak wrócić do takiej formuły, że wiadomo będzie jakie nagrody będą w danej puli? Wtedy było fajnie. Niech będzie konkretny termin, ale z informacją, na jakie nagrody można liczyć i ile ich będzie. Byłby to wyraz szacunku dla naszego czasu. Gdybym wiedziała, ze dziś będą takie nagrody i w takiej ilości to inaczej spędziłabym popołudnie i wieczór.