Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

ziutula
  • ziutula

  • Posty: 23
  • Przepisy: 1008
  • Artykuły: 0
Gdy dodaję przepis włączam addblock, i nie ma problemu, po dodaniu addblock wyłączam...

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Pani Wiolu,
reklama przekierowuje na stronę wizaż.pl po zjechaniu suwakiem na sam dół strony. Jeśli nie zjedziemy do końca strony, reklama zatrzyma się i będzie można dodać przepis bez problemu. Wiem, że wymaga to odrobiny cierpliwości, ale na tę chwilę tylko to mogę poradzić.

Proszę o informację, czy tym sposobem udaje się dodać przepis. Jeśli sytuacja będzie uporczywa, dowiem się, czy można coś więcej zrobić w tej sprawie.

Redakcja

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Tak, na komputerze po prostu zablokowalam w ustawieniach wszystkie reklamy, ale zazwyczaj korzystam z urządzeń mobilnych i nie chciałabym Adblocka instalować tylko dla blokowania tej jednej reklamy

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Dzień dobry,
czy próbowała Pani dodać przepisy na komputerze/laptopie?

Redakcja

Odp: Tu zgłaszamy problemy

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Czy da się coś zrobić z ta reklama Wizażu? Przynajmniej na urządzeniach mobilnych przenosi bez przerwy na Wizaż do recenzji tamponow itp kiedy próbuje dodać przepis albo cokolwiek napisać. Po powrocie na stronę wszystko co napisałam znika i trzeba zaczynać od początku albo nie nalicza mi pkt za zdj, bo znikają do nich podpisy. Nawet nie trzeba jej klikać, wystarczy dotyk na stronie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Problem został już naprawiony, umieszczanie przepisów w serwisie powinno przebiegać poprawnie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Drodzy,
problem z wrzucaniem przepisów został zgłoszony. W weekend trwały prace w systemie, więc chwilowe problemy mogły w tym czasie wystąpić. Odezwiemy się, jak sprawa będzie rozwiązana. Jeśli występują jeszcze jakieś problemy z umieszczaniem przepisów, prośba o zgłoszenie.

Pozdrawiamy,
Redakcja

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
gosiapiotrek23 napisał(a):

Również mam problem ze wstawieniem zdjęć. Pisałam nawet do moderatorki ale dostałam odpowiedź że jest ok i najwidoczniej coś u mnie jest nie tak. Wstawilam z telefonu i jest ok. Z laptopa nie mogę.


A nie dodała czasem ta moderatorka, żebyś spróbowała dodać przepis z innej przeglądarki, bo dodała przepis testowy i on się zapisał?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
gosiapiotrek23 napisał(a):

Również mam problem ze wstawieniem zdjęć. Pisałam nawet do moderatorki ale dostałam odpowiedź że jest ok i najwidoczniej coś u mnie jest nie tak. Wstawilam z telefonu i jest ok. Z laptopa nie mogę.


Nie mam od Ciebie kochana, żadnej wiadomości z wczoraj?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Ag.Zetka napisał(a):

Czy tylko ja od wczoraj mam problem z wgrywaniem zdjęć czy to jakiś ogólny problem na portalu?


Dziewczyny Kochane, są problemy techniczne, musimy uzbroić się w cierpliwość. Bez problemu wchodzą zdjęcia i przepisy z przeglądarek IE i FireFox, ( sprawdziłam) więc jeśli macie taką zainstalowaną to nie powinno być problemu.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację, mamy nadzieję że informatycy szybko naprawią błąd

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy