Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

cherry
  • cherry

• Przepisy: 470
  • Artykuły: 667
kuchenny świat napisał(a):

Witam. 11 lutego zamawiałam z katalogu gąbki w kształcie serduszek. Przy zamówieniu jest napisane, że data realizacji to 5 marca a ja dotąd nie dostałam tej nagrody. Co się dzieje? Na poczcie też nic nie było i nie ma. Jakieś opuźnienia macie? Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,

sprawdziłam co się stało, niestety w dziale wysyłek nastąpiła pomyłka Przepraszam najmocniej w ich imieniu, gąbki zostaną wysłane, mam nadzieję, że nie będzie Pani zbyt długo czekać.

Pozdrawiam,
Cherry

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Witam. 11 lutego zamawiałam z katalogu gąbki w kształcie serduszek. Przy zamówieniu jest napisane, że data realizacji to 5 marca a ja dotąd nie dostałam tej nagrody. Co się dzieje? Na poczcie też nic nie było i nie ma. Jakieś opuźnienia macie? Proszę o odpowiedź.

zewa
  • zewa

• Przepisy: 2373
  • Artykuły: 131
Punkciki już są. Dziękuję i buziaczki

cherry
  • cherry

• Przepisy: 470
  • Artykuły: 667
zewa napisał(a):

Czy za użycie przepisu w newsletterze nie ma już punktów ?

Hej hej Zewo dobrze, że dałaś znać. Punkty są przyznawane, jak najbardziej, mamy delikatny poślizg w związku z urlopem jednej z nas. Do końca tygodnia powinny się pojawić.

Buziaki

zewa
  • zewa

Czy za użycie przepisu w newsletterze nie ma już punktów ?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosiapiotrek23
gosiapiotrek23 napisał(a):

Fajnie, że w końcu się za to wzięliscie bo już to przesada. Nie zdąży mój przepis się pojawić i już ma jedną gwiazdę. Jakąś miłą osóbkę zazdrość ściska, bo raz na jedną osobę się uweźmie raz na drugą. Ale grunt to się nie przejmować, bo wyróźnienie mówi wszystko
Pozdrawiam
Ps; może łatwiej zablokować tej osobie konto, bo zapewnie robi to jedna i ta sama osoba.

gosiapiotrek23
Fajnie, że w końcu się za to wzięliscie bo już to przesada. Nie zdąrzy mój przepis się pojawić i już na jedną gwiazdę. Jakąś miłą osóbkę zazdrość ściska, bo raz na jedną osobę się uweźmie raz na drugą. Ale grunt to się nie przejmować, bo wyróźnienie mówi wszystko
Pozdrawiam
Ps; może łatwiej zablokować tej osobie konto, bo zapewnie robi to jedna i ta sama osoba.

misia5
  • misia5

• Przepisy: 585
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

Droga Redakcjo czy coś się ruszyło w sprawie oceniania przepisów ? Bo niestety proceder jedynkowania przepisów nadal trwa. Czas to ukrócić.

Sprawa jest w toku. Wiem, że jest to irytujące i przykre dla Was, którzy bardzo się staracie i dodajecie przepisy, ale niestety pewnych rzeczy nie można przyspieszyć. Pracy wielu ludzi niestety nie widać gołym okiem, ale to nie znaczy, że nikt nic z tym nie robi. Jeszcze trochę cierpliwości. Mam nadzieję, że już niedługo wszystko będzie pozytywnie załatwione.

zewa
  • zewa

Droga Redakcjo czy coś się ruszyło w sprawie oceniania przepisów ? Bo niestety proceder jedynkowania przepisów nadal trwa. Czas to ukrócić.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy