Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

• Przepisy: 2319
  • Artykuły: 131
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że to powstrzyma fale niesprawiedliwych ocen. Ja rozumiem, że ktoś może postawić 1 ale niech to uzasadni. Patrząc na 1 przy super przepisach to tylko nasuwa mi się jedno ZŁOŚLIWOŚĆ. Jak wcześniej wspomniałam są to pewnie konta klony osób, które nie mają odwagi by się do tego przyznać i mają żal, że to ich przepisy nie mają miana super przepisu. I jestem pewna, że dobrze możemy znać te osoby i nigdy byśmy nie pomyśleli, że są do czegoś takiego zdolne.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Marika-
  • Marika-

• Przepisy: 1
  • Artykuły: 53
Droga Ewo (choć oczywiście piszę do wszystkich zainteresowanych).
Wybaczcie brak odzewu w tej sprawie tu na forum w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pracujemy nad rozwiązaniem tej, niezrozumiałej dla nas, fali wystawiania bezpodstawnie negatywnych ocen. Zdaję sobie sprawę, że większości z was zwyczajnie odechciewa się dzielenia się swoją pracą z innymi, skoro i tak finalnie zostajecie z przysłowiową "jedynką", dlatego też ponad dwa tygodnie temu podjęłam działania, rozpoczynające proces zmian w dodawaniu ocen. Proszę Was jeszcze o chwilę cierpliwości - wdrożenie nowych zasad wiąże się z współpracą z działem technicznym i i zmianami programistycznymi, na przyśpieszenie których realnego wpływu nie mam. Z całego serca liczę na to, że zmiany okażą się dla Was satysfakcjonujące - o nowych zasadach przyznawania ocen zostaniecie oficjalnie poinformowani za pośrednictwem PW, już niebawem (mam nadzieję). Pozdrawiam Was serdecznie. Marika-

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

Minął prawie miesiąc a Redakcja milczy. 1 nadal są stawiane niesłusznie. Czy Redakcja w końcu coś z tym zrobi ?

lalunia
  • lalunia

• Przepisy: 1923
  • Artykuły: 1
Też jestem tego zdania że 1 i 2 punkty to krzywdzące . Po to się staramy dodajemy przepisy by inni mogli z nich korzystać.Nie potrzeba nam opinii punktowych. Jak pojawi się komentarz to wiemy czy się podoba czy nie.Też zauważyłam , że często 1 i 2 są to oceny od osób bez przepisów bez zdjęć to po co to . Tylko zniechęca mnie i i innych

zewa
  • zewa

Mam nadzieję, że redakcja odniesie się do naszych wpisów i zlikwiduje oceny przy przepisach. Bo ciężko angażować się w pracę na portalu jak ktoś sobie żarty robi i wali 1 jak popadnie nawet superprzepisom. Zniechęca to do aktywności i to bardzo. Śmiem sądzić, że pewne osoby mają konta klony i aby być w porządku na swoim koncie jedynkują z tychże klonów właśnie. Jeśli tym osobom tak sprawia przyjemność stawianie jedynek to niech to uzasadnią. Wtedy okey, wiem za co ta 1 i nie mam pretensji. Ale niech to będzie uzasadnienie a nie jak napisano wyżej cytuję " BO TAK "

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

katarzynka455
Wiem coś o tym ....nie tylko sprawdzi się u znajomych bo sprawdzić można u każdego i są nie tylko jedynkujący ale i tylko piątkujący dosłownie jedną osobę..ja przestałam zwracać uwagę bo jedynki mam od góry do dołu a też bym chciała wiedzieć za co i dobre by było wyjaśnienie w komentarzu..

zewa
  • zewa

Dokładnie Edytko. Wstawiasz 1 to miej odwagę uzasadnić dlaczego. Nie jak piszesz " BO TAK ". Dobra sugestia aby zrezygnować z 1. Bo faktycznie wielu osobom robi się przykro. Widzę, że zaczyna się tu robić jak na jednym z portali tylko, że minusowano wypowiedzi na forum ( bo oceniać przepisy mogły osoby wybrane ). Zbędne funkcje tylko wprowadzają chaos i niesmak i brak chęci do udzielania się na stronie.

edytaha
  • edytaha

• Przepisy: 983
  • Artykuły: 3
Mam w znajomych osobę, która 5 stawia tylko przepisom swoim i osób, które również tak oceniają jej przepisy - na zasadzie wzajemności. Zaś na niektórych użytkowników, mających świetne przepisy, rzetelnie, krok po kroku opisane, z pięknymi zdjęciami, jest niesamowicie zawzięta. Myślę, że to złośliwość, zawiść, niespełnienie?
Uważam, że skoro serwis jest już tak bardzo rozbudowany, to chyba można byłoby dodać funkcję sprawdzania kto ocenia nasze przepisy, ewentualnie z tych ocen całkowicie zrezygnować. Nie wszyscy użytkownicy mają grubą skórę i z pewnością niezasłużone negatywne oceny zniechęcają ich do aktywności na portalu.
Sama miałam sytuację, że dziewięć moich przepisów pod rząd dostało "pałkę" i z ciekawości długo szukałam, aż znalazłam kto to zrobił. W prywatnej wiadomości zapytałam o uzasadnienie tak niskich ocen, po czym dostałam odpowiedź "BO TAK". Było mi baaaardzo przykro
zewa napisał(a):

Ja mam takie pytanie i sugestię dla Redakcji. Otóż mamy możliwość zobaczenia kto ocenia przepis na 5. Ale już 4,3,2,1 nie. Nie chodzi o to, że mój akurat został oceniony na 1 ale o inne przepisy, które nijak się mają do dania przepisowi 1. Są to dobre przepisy, zrozumiale napisane, dodane dobre zdjęcia i jak widzę przy takim przepisie 1 to ręce opadają. Wiem, że to nie ma znaczenia ale odnoszę wrażenie, że taka osoba nie czyta przepisu a wali z nudy 1 za 1. Trochę to niefajne i osobiście wolałabym wiedzieć kto ocenia te przepisy. Bez obaw nie byłoby to zemstą na danej osobie ale wolałabym wiedzieć jeśli przepis oceniono na każdą ocenę a nie tylko na 5. Co Wy użytkownicy co tym sądzicie i co sądzi o tym Redakcja ?

zewa
  • zewa

Rozumiem, dzięki Moniczko za wyjaśnienie.

misia5
  • misia5

• Przepisy: 556
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

Ja mam takie pytanie i sugestię dla Redakcji. Otóż mamy możliwość zobaczenia kto ocenia przepis na 5. Ale już 4,3,2,1 nie. Nie chodzi o to, że mój akurat został oceniony na 1 ale o inne przepisy, które nijak się mają do dania przepisowi 1. Są to dobre przepisy, zrozumiale napisane, dodane dobre zdjęcia i jak widzę przy takim przepisie 1 to ręce opadają. Wiem, że to nie ma znaczenia ale odnoszę wrażenie, że taka osoba nie czyta przepisu a wali z nudy 1 za 1. Trochę to niefajne i osobiście wolałabym wiedzieć kto ocenia te przepisy. Bez obaw nie byłoby to zemstą na danej osobie ale wolałabym wiedzieć jeśli przepis oceniono na każdą ocenę a nie tylko na 5. Co Wy użytkownicy co tym sądzicie i co sądzi o tym Redakcja ?

Z tymi ocenami to jest tak. Można zobaczyć każdą ocenę pod warunkiem, że masz w znajomych osobę, która zaniża oceny czyli wstawia jak leci 1. Jeśli Twój znajomy nie dodaje tak niskich ocen nie zobaczysz ich w wykazie.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy