Bardzo lubię piec i gotować. Prowadzę blog kulinarny:
http://izabelawkuchni.blogspot.com/

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Dzisiaj otrzymałam nagrody i niestety książka ma dość brzydko rozdartą okładkę, a kubki są tak brudne i jakby ktoś z nich jadł Zbierane punkty są zapłatą za dodawane przepisy i tworzenie tego portalu kulinarnego, więc wypadałoby szanować czyjąś pracę i przysłać nagrody takie jakie powinny być.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23 napisał(a): Słabiutko z nagrodami.. co było? piszcie.

Ja widziałam patelnię grillową, sosjerkę, książki z przepisami na grilla, sitka, sosjerkę i półmisek do serwowania i jeszcze otwieracz do puszek. Nic nie zamawiałam, bo akurat tego nie potrzebuję.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Super pomysł z dodawaniem nagród w jednym terminie. Dobrze by było gdyby nagrody pojawiały się cały dzień, wtedy wszyscy mieli by równe szanse aby coś dla siebie upolować i bez konkretnej godziny, bo wtedy uda się temu kto ma szybszy internet i żeby tych nagród było sporo.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Jak dla mnie to wkatalogu mogłyby si ę pojawić karty do Emika, Rossmana, home&you ( IKEA niestety u mnie nie ma ) lub książki kulinarne. Z tych nagród co teraz były nic nie wybrałam, nie potrzebują takich rzeczy.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ponawiam pytanie: Kiedy będą jakieś nowe nagrody w katalogu? Może jakieś książki, drobne akcesoria do pieczenia, czy karty np. do home you, było by miło.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Kiedy będą jakieś nowe nagrody w katalogu? Może jakieś książki, drobne akcesoria do pieczenia, czy karty np. do home you, było by miło.

Odp: Katalog nagród

Czy w katalogu mogłyby pojawić się karty do Rossamanna tak jak kiedyś były do Ikei? Były chyba o wartości 50 zł za 1000 punktów.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ja również nie otrzymałam pytania