Gotuję od zawsze - piszę o tym od niedawna. Jestem zwyczajną dziewczyną - z duszą do sztuki i z sercem do gotowania. Szczęśliwie zakochana. Studentka. Mama Kotki Marleny :)

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

1) 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

2) a) moją absolutnie ulubioną wodą jest woda, z dodatkiem dwóch plasterków ogórka świeżego, dwóch kostek arbuza i plastra cytryny - ogórek świeży na prawdę sprawia, że woda jest mega pyszna i orzeźwiająca.

Drugą opcją na wodę - plaster pomarańczy, mięta i sok z cytryny - PYCHA!

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ja mam ten sam problem....dotarły do mnie nie dość że z 3 miesięcznym opóźnieniem, to jeszcze zbite naczynia

Odp: Odp: Jakie zdjęcia do przepisów

Popieram. Zauważyłam, że zasada dotycząca wstawianych zdjęć - tj że nie można wstawiać zdjęć takich samych lub podobnych, nie wnoszących do przepisu nic nowego, przedstawiających tą samą potrawę tylko np z innej strony - nie dotyczy wszystkich. Zauważyłam już kilkakrotnie jak takie zdjęcia były akceptowane przez moderatora u kilku użytkowników. Natomiast u mnie usuwane są natychmiastowo. Jak widać zasady nie tyczą się wszystkich po równo

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

nowy właściciel strony, nowe zasady i wielki bałagan od samego początku...wstyd! to wstyd wysyłać takie śmieciowe, brudne, poniszczone nagrody! albo wysłać złe..albo nie wysłać wcale...masakra jakaś. I jeszcze odsyłać na nasz koszt? szkoda zachodu i pieniędzy.