Odp: Gotujmy z Nagrodami

Czy ktoś to wcale czyta napisałam tydzień temu pytanie i nie doczekałam się jeszcze odpowiedzi wczoraj napisałam do redakcji ale też nie mam odpowiedzi Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz.

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56 napisał(a): Zamówiłam dwie nagrody jedną dostałam juz prawie trzy tygodnie temu a na drugą czekam jeszcze jej nie dostałam jakby nie można było dwie nagrody posłać razem w jednym opakowaniu .

Nagrody niema a odpowiedzi tez nie ma

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Zamówiłam dwie nagrody jedną dostałam juz prawie trzy tygodnie temu a na drugą czekam jeszcze jej nie dostałam jakby nie można było dwie nagrody posłać razem w jednym opakowaniu .

Odp: Mrożenie dyni

mrożę każdego roku puree z dyni

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Mam pytanie kiedys było napisane żeby dodawać przepisy 120 w ciagu pół roku przed urodzinami to dostaniesz prezent niespodzianka czy to było takie pisanie czy to jest aktualne ?

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56 napisał(a): Jest tyle dzbanków do filtrowania wody na które jest bardzo mało chętnych moze po prostu trzeba by dodać jako nagrody dodatkowe filtry . Na pewno byłyby chętne osoby bo ja byłabym jako pierwsza.Pozdrawiam
Chyba nikt tego nie czyta pisałam już kilka razy jestem chętna na dzbanek filtrujący ale bardzo proszę o dodatkowe filtry do tego dzbanka .Mam taką nadzieję ze chociaż otrzymam odpowiedz .

Odp: Proszę pomóżcie !

Kiedyś bardzo dawno miałam też taką foremkę piekło się takei chruściki z ciasta podobnego do naleśników .Ale dokładnego przepisu nie posiadam

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Jest tyle dzbanków do filtrowania wody na które jest bardzo mało chętnych moze po prostu trzeba by dodać jako nagrody dodatkowe filtry . Na pewno byłyby chętne osoby bo ja byłabym jako pierwsza.Pozdrawiam

Odp: Czajnik bezprzewodowy

Ja odkamieniam octem trochę śmierdzi ale tani łatwy sposób