Gotujmy z Nagrodami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Małgosiu,
Na skrzynce PW czeka na Ciebie wiadomość. Sprawa w trakcie wyjaśniania, dlaczego przesyłka jeszcze do Ciebie nie dotarła.
Pozdrowienia!

Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Czy ktoś to wcale czyta napisałam tydzień temu pytanie i nie doczekałam się jeszcze odpowiedzi wczoraj napisałam do redakcji ale też nie mam odpowiedzi Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz.

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

Zamówiłam dwie nagrody jedną dostałam juz prawie trzy tygodnie temu a na drugą czekam jeszcze jej nie dostałam jakby nie można było dwie nagrody posłać razem w jednym opakowaniu .


Nagrody niema a odpowiedzi tez nie ma

Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Zamówiłam dwie nagrody jedną dostałam juz prawie trzy tygodnie temu a na drugą czekam jeszcze jej nie dostałam jakby nie można było dwie nagrody posłać razem w jednym opakowaniu .

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosiapiotrek23
Dobre pytanie

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Danusia19671
Kiedy będą nowe nagrody

Odp: Gotujmy z Nagrodami

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Mam pytanie kiedys było napisane żeby dodawać przepisy 120 w ciagu pół roku przed urodzinami to dostaniesz prezent niespodzianka czy to było takie pisanie czy to jest aktualne ?

Odp: Gotujmy z Nagrodami

katarzynka455
Z ostatnich nagród zamówiłam czarny garnek który otrzymałam w ubiegłym tygodniu.Jest bardzo ładny a właściwie byłby..W części przykrywającej ma trzy odpryski w miejscu gdzie " wmontowano uszy" przy jednym uchu są dwa odpryski a przy drugim jeden...Chciałam zapytać czy ktoś z Was też miał takiego pecha czy tylko ja..nie są to jakieś wielkie odpryski ale niestety widoczne.

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Próbuje zamówić sobie nagroda za wirtuale, cały czas pojawia mi się komunikat ze podaje nieprawidłowy format kodu pocztowego.... czy te nagrody które widnieją są już zarezerwowane ? Dziwne, ze nie mogę zamówić ani jednej nagrody....

Odp: Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
Też by była chętna ale z filtrem właśnie chociaż dwa powinny być do dzbanka dołączone .

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z Nagrodami