Odp: co zrobic ??
- Forum: co zrobic ??
Henia ma racje ,trzeba najpierw mięsu osuszyć potem obtoczyć w mące z przyprawami (u mnie słodka papryka,Vegeta i pieprz ziołowy) a potem w rozmąconym jajku i bułce tartej i koniecznie s marzyc w gorącym oleju skrzydełka powinny pływać


