Szczęśliwa kobieta. Od 5ciu lat ovo - wegetarianka. W związku z mięsożercą, także rozpiętość przepisów jest bardzo szeroka, ponieważ codziennie gotuję dwa różne obiady.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

odpowiedź na pytanie nr. 1 : 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

odpowiedź na pytanie nr. 2 : na letnie i gorące wieczory - woda z plasterkami ogórka i listkami świeżej mięty, natomiast na zimowe i mroźne - woda z cytryną, startym na tarce korzeniem imbiru i szczyptą cynamonu.

Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Po pierwsze zajmuje dużo mniej miejsca w kuchni niż facet i jest bardziej pomocny. Po drugie - nieoceniony na gderanie teściowej sprawdzającej czy gotuję/ smażę/ piekę tak jak powinnam a po trzecie - za zaoszczędzony czas nie zapłacisz kartą mastercard.

A ponad to - jestem mamą niemowlaka nad którym opieka wymaga nie tylko dużo czasu i zaangażowania, ale także wartościowego jedzenia. I w jednym i w drugim urządzenie multicooker ułatwiłoby mi życie - skrócił czas jaki muszę poświęcić stojąc przy garnkach i ułatwił codzienne gotowanie trzech różnych obiadów - dla mnie wegetarianki, męża mięsożercy i dziecka - ''przecierowca''

Jeżeli chodzi o najbardziej cenną funkcję to patrząc tak czysto egoistycznie byłoby to smażenie konfitur, gdyż jestem zwolenniczką wypieków z własnych przetworów.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

herbatka ekologiczna dary natury - oczyszczająca - niedroga a daje uczucie lekkości w ciągu dnia - nieprzeczyszczająca a przyspiesza przemianę materii