Magda :)
Odp: Witam!
- Forum: Witam!
O, ilu miłych nowych gości
Witamy, i na pyszności czekamy
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
Gratulacje Gosiu
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
iziona napisał(a): Ja się chciałam Wam też pochwalić, co prawda nie moją pracą, a mojej córci, ale jestem z niej bardzo dumna
To praca domowa mojego dziecka w czasie przerwy świątecznej, włożyła w nią mnóstwo czasu i serca, a efekt widoczny i być może pomocny dla wielu, mam nadzieję, że jej trud zostanie też odpowiednio doceniony przez oceniających.
http://math.uni.wroc.pl/~s266522/
Iwonko, gratulacje dla Córy 
Odp: Odp: Co robicie ?
- Forum: Co robicie ?
Duusiak napisał(a): Tina opublikowała mój przepis
Gratulacje dziewczynki
Odp: Odp: Odp: Co robicie ?
- Forum: Co robicie ?
misia5 napisał(a): U nas wiosennie. A to pierwsze kwiaty tego roku. Nie wiem tylko czy śmiać się z tego powodu, czy płakać, bo jak przyjdą mrozy to trafi wszystkie drzewa i krzewy, które mają pąki gotowe do zakwitnięcia. Coś mi się zdaje, że miód w tym roku jeśli będzie to jego cena będzie powalająca. Powali nas na kolana też cena owoców, bo jak zmarzną drzewa i krzewy to do śmiechu nikomu nie będzie:/
Oj nie będzie
Odp: co dzisiaj na obiad?
- Forum: co dzisiaj na obiad?
U nas gulasz, pikantny i aromatyczny
https://gotujmy.pl/mocno-pikantny-gulasz-z-wedzona-papryka,przepisy-indyk-przepis,207154.html
Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?
- Forum: co dzisiaj na obiad?
Same pyszności, u nas sos pomidorowo fasolkowy z makaronem, i z łososiem
Odp: dzień dobry wszystkim
- Forum: dzień dobry wszystkim
Witamy
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
Gratulacje Alinko
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
2milutka napisał(a): Pokażę Wam co robię jak nie gotuję..
...Biała poduszka pierwszy raz uszyłam taką.
Fiu, fiu, piękna