Gotowanie zawsze odgrywało ważną rolę w moim życiu. Moją pierwszą nauczycielką była oczywiście moja mama – mistrzyni tradycyjnej, domowej kuchni włoskiej.

To, co sprawia, że kuchnia jest wyśmienita, to dbałość o jakość produktów, prostota kompozycji, szacunek dla smaku, konsystencji i charakteru wykorzystywanych składników oraz dbałość o ostateczny efekt. Te wartości przekazuję w prowadzonych przeze mnie warsztatach w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie.

Pasją i miłością do gotowania nie umiem się nie podzielić. Kiedy nie gotuję lub nie karmię przyjaciół to rozmawiam o gotowaniu.

Użytkownik: Marco Ghia
Ranga użytkownika: Starszy Kucharz
Staż w Gotujmy.pl: 2459 dni
Dodanych przepisów: 10
Dodanych artykułów: 0
Dodanych postów: 0
Średnia ocena przepisu: 0
Opis: Ekspert kuchni włoskiej
O sobie: Gotowanie zawsze odgrywało ważną rolę w moim życiu. Moją pierwszą nauczycielką była oczywiście moja mama – mistrzyni tradycyjnej, domowej kuchni włoskiej. To, co sprawia, że kuchnia jest wyśmienita, to dbałość o jakość produktów, prostota kompozycji, szacunek dla smaku, konsystencji i charakteru wykorzystywanych składników oraz dbałość o ostateczny efekt. Te wartości przekazuję w prowadzonych przeze mnie warsztatach w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie. Pasją i miłością do gotowania nie umiem się nie podzielić. Kiedy nie gotuję lub nie karmię przyjaciół to rozmawiam o gotowaniu.
Ostatnia aktywność: 2016-06-15 10:05