Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ostatnio rzadko tu bywam i być może nie o wszystkim wiem, dlatego pytam Was: jak długo trzeba czekać na odpowiedź zadaną Redakcji na priv? A może po zmianach nie możemy już się w ten sposób komunikować i pytania mamy zadawać wyłącznie na forum?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Czy Wy widzicie jakieś ulepszenia po tych ostatnich zmianach czy tylko ja nie mogę się ich doszukać?

Odp: sklep internetowy

Jeżeli jesteś zarejestrowana w Urzędzie Pracy, to umów się na rozmowę z doradcą zawodowym, na pewno pomoże Ci jak założyć działalność, napisać biznesplan. Zorientuj się też w UP może mają jakieś środki na dofinansowanie pierwszej działalności. Powodzenia

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Bardzo Ci dziękuję, właśnie też tak ja to rozumiem jak Ty. Ma być ciekawie, interesująco i na temat, a przynajmniej tak powinno być. Słusznie zwróciłaś uwagę na zajawkę, ona też jest bardzo ważna, a różnie to bywa i nie mam na myśli tylko błędy ortograficzne, które moim zdaniem nie powinny na stronie głównej się zdarzyć, ale wartość merytoryczną.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Nie przepraszaj, bo nie wywołało to mojej irytacji. Próbowałam jedynie zrozumieć te zasady. Twoje wyjaśnienia są dla mnie zrozumiałe, a Twój przepis na sos był całkowicie z nimi sprzeczny. Ja również czasami szukam przepisów podstawowych i z nich korzystam. Dla mnie nie ma znaczenia kto jest autorem przepisu. Chyba, że się mylę i powinno mieć znaczenie. Dla mnie jedynie ma znaczenie, że ten przepis, pomimo że wartościowy, to nie był zgodny w wymienionymi przez Ciebie kryteriami. Najwyraźniej czego innego szukamy i co innego zatrzyma nas na dłużej na tym portalu. Jest wiosna, więc teraz szukam przepisów na dania sezonowe i jedynie takie przepisy mogą mnie przyciągnąć i zatrzymać tutaj.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ale chyba to wszystko nie dotyczy dzisiejszego dnia, bo mało jest dodanych przepisów, od rana "wiszą" te same, a jedynym nowym przepisem jest przepis na sos. W tym wypadku, ani przepis nie jest "super", ani zdjęcie nie przyciąga wzroku. Są za to dużo lepsze sezonowe przepisy z rabarbarem, szparagami czy grillowany łosoś ze świetnym zdjęciem. Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście jest to moje zdanie, ale wydaje mi się, że bardzo obiektywne.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

A ja mam pytanie do moderatorek: czy mogłybyście zdradzić według jakiego klucza kwalifikujecie przepis na stronę główną? Wiem, że kiedyś tak było, że musiał to być ciekawy przepis i ładne zdjęcie, ale ostatnio widzę, że ta zasada nie działa, więc domyślam się, że musi być inna. Pytanie: jaka?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

U mnie również nie działają komentarze, ani na Operze, ani na Firefoxie.

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Wypróbowałam przepis Alex_M na placuszki dyniowe. Polecam bo są bardzo smaczne i błyskawiczne do zrobienia.
httpgotujmy.plplacuszki-dyniowe-z-natka,przepisy-dynia-przepis,203151.html

Odp: Chwalimy się;

@alaaa, gratuluję serdecznie. Nagroda należała Ci się jak mało komu. Teraz czekamy na efekty Twojej pracy z KA.