Pomysł na sos do frytek

Znacie może jakieś sprawdzone przepisy na sos do frytek? Na bazie majonezu na przykład?

Niedyskretne pytanie :)

Czy to prawda nie nie wolno łączyć energi drinków z alkoholem? Ja lubie takie połączenie ale podobno to bardzo niebezpieczne... Jakie moga być konsekwencje takiego 'napoju'...?

Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

My dzisiaj jemy zupę pomidorową a na drugie danie paluszki rybne i ziemniaki....

Odp: Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Ja jutro zrobię moje https://gotujmy.pl/poledwiczki-drobiowe-w-pomidorach-joanny,przepisy,175392.html : ) Gorzej jak koniec przyjdzie wcześniej i nie zdążymy zjeść nawet śniadania : ) Ale teraz mam ochotę na szarlotkę z lodami! : ) Nie potrzebnie czytałam ten post ;p

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Ja patrzę tylko czy jogurt/serek jest np. truskawkowy czy o smaku truskawki. Warto o tym poczytać bo wydaje się że to bez różnicy ale jednak jest, i to ogromna

Odp: Odp: Wigilia na deptaku czy raczej polowanie na darmową colę?

Ubodzy, bezrobocie etc.. jasne jasne, ale to miała być WIGILIA - czyli jeść ze wszystkimi tam a nie zarypać do domu ile się da. Jakby tak było, to rozdawaliby napoje a nie dawali jeden na kilka osób + kubki. Chyba żaden naprawdę potrzebujący się tam 'nie dopchał'...... Wstyd !

Odp: Pytanie natury zasadniczej.

Chyba nie rozumiem o co Ci chodzi.... Kryteria oceny przepisu...? Jeśli chodzi o moderatorów to wszystko czarno na białym jest w regulaminie lub w kilku wątkach na forum. A użytkownicy...? Oczywiste jest chyba że każdy ocenia przepis wg swoich upodobań, to co jeden będzie wychwalał innemu może się nie podobać. Myślę że grunt żeby przepis był zrozumiały, ciekawy i dobrze gdy jest opatrzony fajnym zdjęciem. Zresztą sama sobie odpowiedziałaś na pytanie -- ''Ponieważ sama staram się gotować z produktów naturalnych , więc siłą rzeczy wszelkie przepisy gdzie dodaje się np. vegetty bądź aromaty do ciast oceniam negatywnie.'' - i każdy robi tak jak Ty, ocenia przepisy wg własnych upodobań.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ostatnio moje 2 przepisy trafiły do newslettera, za każdy dostałam dodatkowe po 40 punktów.