Przed Apokalipsą - co jemy?

Obserwuj wątek

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Mój kalendarz w telefonie kończy się na 2060. Myślicie, że to coś znaczy?

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 gru 2012 14:12 przez kołczu)

Odp: Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
To i tak byli lepsi od nas, że tyle lat "wydrukowali" do przodu tego kalendarza.

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Nasze kalendarze kończą się co rok i jakoś nikt nie mówi, że będzie koniec świata bo się kalendarz skończył - po prostu drukujemy nowy kalendarz.
Ponieważ zrobili sobie kalendarz na kilka tysięcy lat to już nie chciało im się "drukować" nowego kalendarza, drukowanie w kamieniu nie było tak jak nasze drukowanie teraz, szybkie i łatwe, i napewno doszli do wniosku po co się wysilać jak ich już dawno nie będzie (human sacrifice, etc.).
Ten pierwszy "naukowiec" który oznajmił koniec świata bo się kalendarz skończył niech podniesie teraz rękę w górę.

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
No i co z tym końcem świata?! Ja się przygotowałam (mam pyszną pizze i piwko) i czekam. Podobno ten koniec świata to ściema, bo niby dzisiaj zakończył się kalendarz majów, a to oznacza, że rozpoczął się kalendarz czerwców. A kolejny koniec świata już przewidzieli na rok 206któryś na co moja mama stwierdziła - "Jaka szkoda, już nie przeżyję kolejnego końca".

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Ponieważ u mnie nie ma jeszcze pierwszej po południu i koniec świata może nastąpić (haha) ja wkrótce ugotuję jedną z moich ulubionych - kapuśniak, ale przepisu nie będę wstawiał bo jest tu już co najmniej 406 zup kapuścianych - nie ma więc co wyważać otwartych drzwi

Odp: Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
O tak!

Tylko dajcie znać... kiedy ten następny koniec świata?

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Super macie pomysły Mam propozycję - przed następnym końcem świata musimy się skrzyknąć w jakimś malowniczym otoczeniu i przynieść swoje ulubione jedzenie i napitki - pożegnamy go z przytupem

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Ale ze mnie gapa - zapomniałam o końcu świata... ;D

Hm, gdyby nastąpił, jak miał nastąpić, to okazałoby się, że moim ostatnim posiłkiem było... maślano - migdałowe ciastko Emil'a Reimann'a, specjalność z Drezna.

Odp: Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

Dorcia
  • Dorcia

  • Posty: 19
  • Przepisy: 46
  • Artykuły: 0
Koniec swiata ogloszono swietem ruchomym

Odp: Przed Apokalipsą - co jemy?

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
Ja tam w żaden koniec świata nie wierzę. Już tyle ich miało być i wszystkie przeżyłam (kurcze niezłą farciarą jestem ) A co się tyczy jedzenia ... to dzisiaj standardowo smażona rybka z ziemniaczkami i sosikiem (może pieczarkowym) i surówka z kiszonej kapusty. A jeśli już dożyję do wieczora to zamówię sobie najlepszą pizze jaką w życiu jadłam, otworzę piwko, usiądę wygodnie w fotelu i obejrzę jakiś dobry film.

Odpowiedz na/ edytuj Przed Apokalipsą - co jemy?