Co się dzieje...? ;((((((((

Od wczoraj nie mogę dodać przepisu... Dziś udało mi się po kilku próbach dodac przepis na sałatkę, próbowałam dodać kolejny ale znów pokazuje się komunikat o jakimś błędzie.... To strasznie irytujące..;(

Odp: Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

Wiedzę na temat komputerów mam malutką... więc możesz chociaż w skrócie napisać co miałabym zrobić żeby przeczyścić przeglądarkę..?

Odp: Co się dzieje...? ;((((((((

Po kilku próbach przepis się dodaje, więc to raczej faktycznie wina przeglądarki. Dziękuję za odpowiedz

Odp: Musiałam to napisać : )

Jeśli ci nie odpowiada ten wątek to nie czytaj go, proste. A ma tyle do gotowania co wątki np o szydełkowaniu, albo o łapaniu myszy, które również tutaj czytałam. Moim zdaniem jesteśmy społecznością i dzielimy się wszystkim co chcemy i właśnie od tego jest "groch z kapustą".

Pytanie :)

Dobry Wieczór Mam pytanie Kiedy zostaną doliczone mi punkty za skuteczne zaproszenie osób na Gotujmy.pl ? Oczywiście z tego co wiem to dodały przepisy Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco ))))

Odp: potrzebuje porady

Moim zdaniem powinieneś postawić na duży wybór sosów. Ja chodzę tylko do jednej budki ponieważ tylko tam mają akurat mój ulubiony A dodatkowo może jakieś sałatki jako dodatek do tego co już sprzedajesz. Mam nadzieję że pomogłam, choć trochę

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Dzięki moim zaproszeniom na gotujmy.pl zalogowały się przynajmniej 2 osoby a mimo to na moim profilu nie ma informacji że ja je zaprosiłam ani nie doliczono mi za to punktów. Chciałabym wiedzieć ile jeszcze czekać na doliczenia mi za te osoby punktów))) Pozdrawiam A tak poza tym genialna strona ))