Odp: Odp: Odp: Czy ktos to jadl?

Szczerze mówiąc ja bardziej wolę świeże owoce od tych mrożonych.
Moim zdaniem nic nie przebije soczystego smaku naszych polskich owoców przyniesionych prosto z sadu lub z bazarku

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

Sympatyczny obrazek znaleziony w sieci

Odp: Na piknik!

Na piknik koniecznie z konkursowym zestawem Gotujmy!

Odp: A co lubicie do Kawusi??

Same smakołyki! Aż zaczęłam żałować, że odwiedziłam ten wątek gdy taka głodna jestem;(

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

dokładnie tak! Oby ten serial miał formę lekkiej komedii, bo przecież takie ogląda się najchętniej

Odp: Odp: Pomocy! Jak urządzić urodziny?

ooo super dziękuję za te rady z lampionami, w życiu bym na to nie wpadła. W takim razie na pewno organizuję imprezę w ogrodzie

znajdą się jeszcze jakieś rady lub przepisy?

Witam, cześć, dzień dobry!

Jest mi niezwykle miło przystąpić do waszej kulinarnej społeczności. Mam nadzieję, że wkrótce będzie też moją