Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Obserwuj wątek

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przyznam, że na początku podchodziłem z rezerwą do tego serialu, ale teraz nawet obejrzę z przyjemnością - ma pewną lekkość (pewnie dzięki duetowi Ostaszewska i Adamczyk). Kuchni to tam za wiele nie ma, a i główny wątek i "para" to jakaś farsa, bo nic między nimi nie gra i się nie dzieje...

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
nie wiem czy wiecie ale w tą niedziele był ostatni odcinke 1 sezonu...
jak wam się podobał? będziecie czekać z utęsknieniem na kolejny sezon?

Ja powiem szczerze, że mam mieszane uczucia i czuje niedosyt, bo ostatni odcinek mnie nie zachęcil. Nie podobała mi się ta cała nierealna histotoria, takie kiepskie love story;/

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Racja

Odp: Odp: Odp: Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
główną rolę gra Magda Kumorek

Odp: Odp: Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Mnie na początku zaskoczył pozytywnie ten serial. Humor, jakiś tam wdzięk... Później trochę za bardzo przewidywalny, oklepane sytuacje... Ale ogólnie całkiem fajny jak na polskie realia; z początku nawet myślałam że na licencji... Agnieszka Kumorek jest świetna i widać, że pichcenie jej jako prywatnej osobie sprawia radość.

Odp: Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
MIUCCIA napisał(a):

Mnie rozbraja ta ciagla reklama Almy. Nawet na randce u Jerzego w domu sluchali motywu z reklam Almy... To zenada...


Tak samo jak w "Ugotowanych" - fartuch, zakupy, wszystko w Almie

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Mnie rozbraja ta ciagla reklama Almy. Nawet na randce u Jerzego w domu sluchali motywu z reklam Almy... To zenada...

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Słyszałam, że nagrywają w kuchni Hotelu Europejskiego (a na pewno jego fasada jest pokazywana jako fasada 'Imbiru').

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Ostatni odcinek mnie nie wciągnął. Borys Szyc grał pijanego, jak w każdym filmie (nie rozumiem co w tym seksownego), jakaś przeraźliwie nudna scena randki, podczas której nic się nie działo... Jakiś niedorobiony ten odcinek...

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Dorota0309
  • Dorota0309

  • Posty: 13
  • Przepisy: 20
  • Artykuły: 249
Restauracja Imbir tak naprawdę nie istnieje, zostaje zbudowana na jakiejś hali, na której kręci się seriale specjalnie na potrzeby "Przepisu na życie" Przecież gdyby kręcili serial w restauracji, która codziennie przyjmuje gości, to gotowanie i podawanie potraw gościom byłoby niemożliwe

Odpowiedz na/ edytuj Ogądacie serial "Przepis na życie"???