A co lubicie do Kawusi??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

ciasteczka
Bardzo Ci dziękuję Muszę go kiedyś zrobić, bo zapowiada się ciekawie Moja rodzina lubi takie nowe desery

Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zerknij proszę do tego przepisu https://gotujmy.pl/ciasto-kawowe-z-masa-budyniowa,przepisy-ciasta-z-kremem-przepis,244938.html W nim masz opisane jak taki biszkopt przygotować

Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

ciasteczka
Dostanę kawałek ciasta? Uwielbiam tego rodzaju wypieki. Pyszne, aromatyczne i delikatne Jak robisz biszkopt kawowy?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jak Ci się udało zrobić taką polewę na batonikach? Wyglądają jak ze sklepu. A ta dekoracja robi wrażenie. Z chęcią bym spróbowała takiego batonika. wyglądają czadowo. Dzieciaki byłby zachwycone.


Dobrze schłodzone batoniki zanurzałam w czekoladzie. Robiłam to stopniowo. Najpierw jedną stronę i odstawiałam do zastygnięcia. Potem kolejną i tak dalej Trochę trwała ta "zabawa" ale warto było, bo dzieciaki były zachwycone

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Na weekend mojej rodzince przygotowałam biszkopt kawowy z bitą śmietaną i pysznymi mega aromatycznymi malinami z działki.
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Bardzo się cieszę, że deser Wam się podoba Przepis można znaleźć na Gotujmy Tu masz link do niego:
https://gotujmy.pl/deser-owocowy-na-bogato,przepisy-czeresnie-przepis,253017.html

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

O rzesz Ty. Jaki deser. Normalnie z chęcią bym taki zjadła. Wygląda genialnie i smakowicie. Takie połączenie smaków jak dla mnie jest wprost idealne. Daj znać jak będziesz znowu robiła to wpadnę na kawę


Dołączam się do opinii koleżanki Taki deser będzie idealny na wszelkie upały Z miłą chęcią bym go spróbowała Musze go zrobić Gdzie znajdę przepis?

Odp: Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

ciasteczka
O rzesz Ty. Jaki deser. Normalnie z chęcią bym taki zjadła. Wygląda genialnie i smakowicie. Takie połączenie smaków jak dla mnie jest wprost idealne. Daj znać jak będziesz znowu robiła to wpadnę na kawę

Odp: Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas wczoraj do kawy był deser idealny na upały Szybko się robi i jeszcze szybciej znika Trochę tego, trochę tamtego i delikatny deser gotowy
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

U nas, serniczek na zimno i odwrócone ciasto z jabłkami i gruszkami


Fajny ten sernik na zimno. A te biszkopty to są taki zwyczajne czy może inne ( pytam, bo coś jakby czekoladowe są od góry i nie wiem czy coś do nich dodano, czy może one takie były od zawsze ). Muszę kiedyś zrobić taki sernik na zimno. Wyglądają na nieskomplikowane czyli coś w sam raz dla mnie

Odpowiedz na/ edytuj A co lubicie do Kawusi??