Uwielbiam gotować,pichcić,kucharzyć, za każdym razem uczę się czegoś nowego,gotuje od niedawna,szkoda,że tak późno odkryłam,że sprawia mi to taką frajdę,swoje poczynania zamieszczam na prowadzonym przez siebie blogu, taka ze mnie zwykła noga stawiająca swoje pierwsze kroki w kuchni,z każdym dniem robiąc to coraz pewniej.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ja również dostałam i także bardzo dziękuję.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Czy otrzymał ktoś punkty za ankiety,które można było wypełniać do 15 stycznia przysyłane na skrzynkę pocztową na gotujmy? Z tego co przeczytałam powyżej to punkty miały być dodawane do 19 stycznia, a dzisiaj już 20.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

A mi się marzy w nagrodach jakaś fajna dostawa książek kucharskich - nowa książka Ani Starmach, książki Ewy Wachowicz, czy jakieś inne ciekawe wydania z przepisami tak pod święta od zajączka .

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Super to wszystko jasne,dziękuję za wyjaśnienie,szybką odpowiedź.Pozdrawiam ciepło.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Witam, zamówiłam na początku stycznia w ramach wymiany wirtuali filtr dafi, teraz w zamówieniach widnieje informacja,że data realizacji jest 28.01.2014r. godz. 14:37. Chciałam zapytać, czy data realizacji to informacja,że portal wysłał rzecz,czy że ona dotarła do mnie? Bo jeśli jest to informacja,że przedmiot do mnie dotarł,że go odebrałam to jest problem,bo nic do mnie jeszcze nie dotarło i awizo w skrzynce też nie ma.Będę wdzięczna za informację.Pozdrawiam ciepło.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Super,dziękuję ślicznie za tak szybkie rozpatrzenie mojej prośby i zajęcie się przepisem,pozdrawiam ciepło.

Niezatwierdzony przepis.

Witam,daaaaawno temu dodałam przepis i nie został on zatwierdzony,bo był też dodany w tej samej wersji,z takim samym opisie na innym portalu(oczywiście i przepis i jego opis jest mojego autorstwa),więc przepis został odrzucony,ale dalej figuruje w moich przepisach jako przepis z czerwonym krzyżykiem,dzisiaj edytowałam owy przepis od nowa,czy mogę prosić by coś zrobiono z tym przepisem,sprawdzono go i jeśli jest poprawny zatwierdzono lub całkiem usunięto,a ja dodam go od nowa jeszcze raz w odpowiedniej formie.

Wszystko w porządku.

W związku z tym,że udało się edytować przepis i został dodany tak jak należy cofam swoją prośbę o usunięcie przepisu, mam też nadzieję,że już nie będą się pojawiać nieoczekiwane błędy podczas dodawania przepisu,pozdrawiam.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Przepis na owe naleśniki został zatwierdzony, ale prosiłabym o jego usunięcie, gdyż załączyło się tylko 1 zdjęcie zamiast 5 i przez to przepis nie jest prawidłowo dodany, chyba że można usuwać w jakiś sposób swoje przepisy samodzielnie?

Prośba o usunięcie przepisu i wyjaśnienie problemu.

Witam, chciałam dodać dzisiaj przepis, próbowałam kilka razy dodać i wyskakiwał komunikat, że "nieoczekiwany błąd",zmniejszyłam więc zdjęcia, ale i tak dodało się nie tak jak trzeba i od razu przy przepisie pojawił się czerwony x jako przepis niezatwierdzony, o co chodzi z tym nieoczekiwanym błędem i prosiłabym o usuniecie przepisu na kakaowe naleśniki z bananowym nadzieniem,spróbuję dodać je jeszcze raz, pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc.