Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Dokładnie katalog z nagrodami nie jest zbyt atrakcyjny. Może jakieś bony do Ikei? Bony Sodexho? Sprzęty AGD?

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Gotować uwielbiam do takiego stopnia, że mogę stwierdzić szczerze, iż jest to moja pasja. Niestety praca, a także studia powodują, że nie mam ostatnio zbyt wiele czasu. Ponadto mieszkanie, które wynajmuję jest na tyle małe, że w kuchni nie ma piekarnika, co skutkuje tym, że pieczenie muszę całkowicie wykluczyć. Ponadto brak okapu powoduje, że każda przyrządzana potrawa pozostaje na długo w pamięci domowników wsiąkając w ubrania
i ofiarując nam tym samym niepowtarzalny zapach zwany „Eau de kitchen parfum”. Pomijam już kwestię zmywarki, której również nie ma w mojej kuchni, bo przecież większość gospodyń wciąż sobie bez niej radzi, co przekłada się nie tylko na wyższe rachunki za wodę, ale także i gorszy stan dłoni.
O Multicookerze dowiedziałam się dopiero wczoraj kiedy zauważyłam informację
o konkursie. Nie miałam pojęcia, że istnieje takie inteligentne urządzenie, które byłoby
w stanie zrekompensować mi wszystkie mankamenty mojej kuchni i sprawić, że nawet
w sytuacji bardzo ograniczonego czasu wolnego będę miała możliwość oddawania się swojej pasji, czyli gotowaniu.
Sprzęt ten bardzo mnie zaintrygował i oczyma wyobraźni widzę siebie w swojej niewielkiej kuchni przygotowująca rozmaite potrawy, które dotąd były dla mnie nieosiągalne. Widzę także jak podaję jeszcze bardziej zdziwionemu mojemu ukochanemu, własnej roboty ciasto marchewkowe, pachnący chleb z dżemem śliwkowym, lasagne ze szpinakiem i oznajmiam mu, że tak będzie w naszej kuchni codziennie. Co więcej cieszy mnie także oszczędność czasu, zmniejszona ilość naczyń do mycia, zadbane dłonie oraz brak kuchennego zapachu na ubraniach.