Kompoty pytanie

Witam mam pytanie chciąłbym zrobić kompoty z wiśni w słoiki ale nie wiem jak je zagotować denkiem do góry na pod spód

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Nie bronie tylko zwracam na to uwagę więc niech się zmieni regulamin jeżeli tylu osobom to nie pasuje bez zdjęć np 5 punktów za przepis i każdy będzie zadowolony xd. Oprócz tych co je kopiują oczywi

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Ważny jest opis niż zdjęcie bo dania się robi według opisu a nie zdjęcia Ważne jest co z tego przepisu wyjdzie , żeby było smaczne itd .

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Ale zobacz jeżeli np ktoś dodaje 15 przepisów dziennie i by mial do nich dodać zdjęcia nie starczyło by nikomu czasu na to ani kasy i kto by to jadł . Widzę że niektórzy mają 700 ,800 przepisów kto zna tyle przepisów to są lata nauki

Odp: Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

Kopiowanie przepisów chyba już tu nie ma miejsca bo są odejmowane punkty są blokady konta więc ni opłaca się im już kopiować .... Ja akurat tu jestem tylko i wyłącznie dla swojej pasji bo lubię gotować i dzielić się z innymi . Nie powiem zdarzyło się czasem ze przepis mój został zablokowany bo nie wiedziałem ze ktoś go wcześniej znał.

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Jeżeli zostanie zmieniony to również my tez na tym możemy ucierpieć 90 procent osób jest tutaj bo chce wygrać jakąś nagrodę a jak by ich nie było to bardzo mało osób za pewne by tu było i dawało swój czas na przepisy .

pytanie

Hej a co ma być zmienione tak mniej więcej w tym regulaminie GZN ?