Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Spoko, zasłużony

Odp: Mam dość !!!!!!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
kikiet, czy kinkiet:-) dziękuję za piątaka kołczu:-)

Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
kołczu napisał(a):

A któż tak jedynkuje?

darmiona napisał(a):

powinni ją z IP zablokować ale pewnie tak nie można :-( A ja nic zgłaszać nie będę, nie ma sensu-niech sobie jedynkuje do woli - mi to nie zaszkodzi a ona nic nie zyska :-)



Wydaje mi się że darmione minusuje kikiet a nie kinkiet- jak napisała.

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
A któż tak jedynkuje?

darmiona napisał(a):

powinni ją z IP zablokować ale pewnie tak nie można :-( A ja nic zgłaszać nie będę, nie ma sensu-niech sobie jedynkuje do woli - mi to nie zaszkodzi a ona nic nie zyska :-)

Odp: Mam dość !!!!!!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
powinni ją z IP zablokować ale pewnie tak nie można :-( A ja nic zgłaszać nie będę, nie ma sensu-niech sobie jedynkuje do woli - mi to nie zaszkodzi a ona nic nie zyska :-)

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
MagdaMM napisał(a):

Proszę smakowita znowu błysnęła swoją ,,inteligencją,,Ewa mam nadzieję że to zgłosiłaś gdzie trzeba.Ona raz już była zablokowana za wyzwiska ale niestety powróciła i to chyba pod kilkoma nickami.Dopóki nie będzie możliwości zablokowania jej IP to będzie tu kombinowała i wyzywała.Ta dziewczyna zrobi wszystko dla prezentów i punktów.Duszę diabłu sprzeda aby tylko dostać jakiś prezent za swoje plagiaty albo głupie ala przepisy bez sensu.Darmiona Ty również powinnaś zgłosić ten problem z jedynkami.

Tak zgłosiłam. Ale tylko czekać jak założy nowe konto.

Odp: Mam dość !!!!!!!!

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Proszę smakowita znowu błysnęła swoją ,,inteligencją,,Ewa mam nadzieję że to zgłosiłaś gdzie trzeba.Ona raz już była zablokowana za wyzwiska ale niestety powróciła i to chyba pod kilkoma nickami.Dopóki nie będzie możliwości zablokowania jej IP to będzie tu kombinowała i wyzywała.Ta dziewczyna zrobi wszystko dla prezentów i punktów.Duszę diabłu sprzeda aby tylko dostać jakiś prezent za swoje plagiaty albo głupie ala przepisy bez sensu.Darmiona Ty również powinnaś zgłosić ten problem z jedynkami.

Odp: Mam dość !!!!!!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Niestety, musimy się z nią użerać...:-(
A mi jakiś kinkiet bez przepisów wystawia same jedynki....

Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
przykre i smutne to,że takie sytuacje bywają prawda? Ale pani Smakowita to kobieta z klasą co? oczywiście to był sarkazm

Odp: Mam dość !!!!!!!!

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Pewnie masz rację ...tacy łatwo nie odpuszczają

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!