https://www.raven.com.pl/oferta/odziez-gastronomiczna/fartuszki

Odp: soki przecierowe

ja kupuje [url=https://polskiepomidory.com.pl/soki-pomidorowe/]sok pomidorowy[/url] przecierowy tylko nie ma ich w sklepach sa tylko zamowienia online. "Polskie Pomidory" albo "Polski Sok"

Odp: Odp: Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

Tego typu przepisy powinno sie opierac zawsze na jak najlepszych produktach, ja zaczelam kiedys kupowac ekologiczne produkty ( usunięte przez moderatora) zeby zobaczyc czy jest jakas roznica i do tegj pory trzymam sie jednego sklepu bo maja wyjątkowo dobre jajka zerówki, oliwy i masło.

Odp: Czego nigdy nie może zabraknąć?

Restauracje i mniejsze punkty gastronomiczne coraz częściej mają terminal bezprzewodowy, jak jeżdżą do firm z zamówieniami na wynos. Spotkałam się z terminalami Paymax, małe, poręczne i z tego, co się dowiedziałam nie płaci się żadnego miesięcznego abonamentu, tylko kupuje sie raz na własność i tyle. A wiem, że inni płaca jakiś miesięczny abonament, co jest dla mnie dziwne.

Odp: Odp: Zmywarka zużycie wody

musi byc zmywarka, oszczedza sie sporo wody a w restauracji nawet jak chodzi ciagle i duzo zuzywa wody to naczynia sa ladnie wyparzone i się błyszczą

Odp: Odp: Mała kuchnia

ja jednak lubie miec duzą kuchnie, duzo przestrzeni duzo blatów

Odp: Odp: Odp: Nietypowe nalewki

najlepsza studencka z cukierów

Odp: Odp: Nalewka z mirabelek

jedna z lepszych nalewek a teraz wlasnie pora na mirabelki

Odp: Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

tez wolę zawsze opcję na wynos, zazwyczaj posiłek wypada mi na godziny południowe 12-13 a do domu dopiero idę o 16. Często spotykam się z tym, że dostawca przychodzi z terminalem bezprzewodowym, super opcja, bo nie zawsze mam przy sobie gotówkę. Paymax ma takie terminale mobilne, nieduże, mieszczą się w kieszeni, świetne rozwiązanie jak 20 osób z firmy zamawia jedzenie, a każdy płaci oddzielnie.