Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

fiona1
  • fiona1

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tego typu przepisy powinno sie opierac zawsze na jak najlepszych produktach, ja zaczelam kiedys kupowac ekologiczne produkty ( usunięte przez moderatora) zeby zobaczyc czy jest jakas roznica i do tegj pory trzymam sie jednego sklepu bo maja wyjątkowo dobre jajka zerówki, oliwy i masło.

Odp: Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Dla ciężarnych polecam pyszną pastę z zielonego groszku, przepis można znaleźć na gotujmy.pl/ Jest zdrowa , groszek zawiera dużo kwasu foliowego. Pozdrawiam

Odp: Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

Joanna84
  • Joanna84

  • Posty: 12
  • Przepisy: 73
  • Artykuły: 2
A to dzisiejszy chłodnik z buraczkiem, zielonym ogórkiem, pomidorem, cieciorką, szczypiorem, cebulką i jogurtem - składniki (jakie tylko lubimy pochrupać) wymieszać i doprawić do smaku. Ja podałam z chlebkiem naan. Smacznego!
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 08 sie 2013 22:28 przez Joanna-a-k)

Odp: Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

Joanna84
  • Joanna84

  • Posty: 12
  • Przepisy: 73
  • Artykuły: 2
A tutaj parę słów odnośnie diety kobiet w ciąży!

http://www.mamazone.pl/tv/film,3783,dieta-w-ciazy.aspx

Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!

Joanna84
  • Joanna84

  • Posty: 12
  • Przepisy: 73
  • Artykuły: 2
Obecnie jestem w połowie drugiego trymestru ciąży i najczęściej cierpię na brak zdecydowania co tez podać dziś na kolację? Szukam inspiracji, zdrowych i smacznych przepisów nie tylko na danie główne, ale też na własnoręczny deser czy przekąskę. Pamiętając jednocześnie by jeść zdrowo i korzystać z sezonowych produktów.
Proszę o inspiracje bo każdy z was ma swoje sposoby na ciążowe zachcianki i porzucenie monotonii. Im więcej przepisów tym lepiej!

Na zdjęciu curry z kurczakiem i cieciorką. Pyszności!
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Smaki i smaczki, czyli przepisy dla ciężarnych!!!