Odp: Odp: Przesiewacz do mąki

to jest jedno sitko z wymiennym wkładem

Odp: Przesiewacz do mąki

Używam przesiewacza do mąki. Jest dla mnie na tyle wygodniejszy, że przesiewam prosto do miski (nie korzystam ze stolnicy). Zamówiłam sitka z katalogu nagród jako prezent dla mamy ona woli sito do przesiewania na stolnicę, bo więcej mąki można wsypać - tak mówi. Sitka z katalogu mają 21 cm średnicy.

Odp: Proszę pomóżcie !

Mam podobne foremki, tzn w innym kształcie Rozgrzewa się je w głębokim tłuszczu, a później macza się w cieście, ale nie całkiem. Ciasto nie może oblepić wierzchu foremki. Przekłada się z powrotem do gorącego tłuszczu, po chwili ciasto odchodzi od foremki. Smaży się z dwóch stron, odsącza z tłuszczu i wystudzone posypuje cukrem pudrem. Takie chrupiące ciasteczka. Ciasto przygotowuje się tak jak na naleśniki, ale trochę gęstsze.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mam prośbę, żeby wyłączyć automatyczne uruchamianie wideo "redakcja poleca". Uciążliwe jest to przy przeglądaniu przepisów. Chyba, że dzieję się tak tylko u mnie

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Właśnie miałam to pisać Nawet na podglądzie nie można zobaczyć całego zdjęcia. Kadrowanie też jest potrzebne
Bardzo brakuje mi informacji o ostatnio komentowanych przepisach i ostatnich wpisach na forum. Ma się wrażenie jakby życia tu nie było

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa napisał(a): Kto mnie oświeci i podpowie gdzie szukać kto ocenił nasz przepis ? za Chiny nie mogę tego znaleźć. A może tej opcji już nie ma po prostu ?

Ja to widzę w profilu-więcej- wydarzenia. Ale tu jest wszystko, każda aktywność znajomego.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

U mnie też tak było. Przed chwilą kliknęłam jeszcze raz w link i pytanie doszło.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

No i w końcu znalazłam ten wątek!
Czy jest możliwość edycji przepisu? Bo dodałam z 2zdjęciami z etapów i 2 dodatkowe zdjęcia gotowego wypieku. No i mam przepis z 1 głównym zdjęciem. ..No porażka jakaś!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Gosia, a nie masz go w spamie? Bo mi ostatnio tam ląduje

Odp: Odp: Odp: Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Też myślałam o pierogach, ale jakoś zwlekam