Przesiewacz do mąki

Obserwuj wątek

Odp: Przesiewacz do mąki

biedroneczki
Też wolę sitko Te z katalogu są bardzo ciekawe. Całkiem duże są. Moje sitko ma około 12 cm, więc te są ogromne

Odp: Odp: Przesiewacz do mąki

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Mniam1 napisał(a):

Używam przesiewacza do mąki. Jest dla mnie na tyle wygodniejszy, że przesiewam prosto do miski (nie korzystam ze stolnicy). Zamówiłam sitka z katalogu nagród jako prezent dla mamy ona woli sito do przesiewania na stolnicę, bo więcej mąki można wsypać - tak mówi. Sitka z katalogu mają 21 cm średnicy.


Też wolę przesiewacz, ale czasami na szybko łapię sitko

Odp: Odp: Przesiewacz do mąki

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
to jest jedno sitko z wymiennym wkładem

Odp: Przesiewacz do mąki

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
Używam przesiewacza do mąki. Jest dla mnie na tyle wygodniejszy, że przesiewam prosto do miski (nie korzystam ze stolnicy). Zamówiłam sitka z katalogu nagród jako prezent dla mamy ona woli sito do przesiewania na stolnicę, bo więcej mąki można wsypać - tak mówi. Sitka z katalogu mają 21 cm średnicy.

Odp: Przesiewacz do mąki

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Ja zamówiłam za punkty sito z czterema wkładami o różnej gęstości i jestem zadowolona.

Odp: Przesiewacz do mąki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Korzystacie z przesiewaczy do mąki czy wolicie sitko? Warto się w nie zaopatrzyć czy to zbędny kuchenny gadżet?


Zdecydowanie bardziej wolę sitko niż przesiewacz do mąki  

Przesiewacz do mąki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Korzystacie z przesiewaczy do mąki czy wolicie sitko? Warto się w nie zaopatrzyć czy to zbędny kuchenny gadżet?

Odpowiedz na/ edytuj Przesiewacz do mąki