Odp: Odp: Torty straszne i torty bajkowe

Okropność.. W jedzeniu to głównie o smak chodzi, a nie o wygląd, ale takiego tortu do ust bym nie wzięła.

Odp: Torty straszne i torty bajkowe

Kilka urodzinowych, bajkowych torcików.
Można tylko patrzeć i delektować się samym widokiem

Odp: Zabawa w cytaty

tańczymy labada, labada, labada, Małego walczyka HEJ -bania u Cygana do rana- Whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam już Cię nie opuszczę nie, nie będę sam ..a nóż widelec się uda hulaj dusza - piekła nie ma tego właśnie mi potrzeba- Toż jakby on całkiem nie pił, to by raz dwa się na wsi zmarnował. Jako dyrektor żadnego poważania by nie mial-W Polskę idziemy, drodzy panowie,W Polskę idziemy,Nim pierwsza seta zaszumi w głowie. Drugą pijemy -nie pij Piotrek,nie pij w piatek,piatek zly jest na poczatek- Początki bywają trudne - Miłe złego początki, tylko koniec żałosny-to juz jest koniec,nie ma juz nic,jestesmy wolni,mozemy isc- Wolność kocham i rozumiem wolności oddać nie umiem-niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda,niech zyje zabawa i dziewczyna mloda- tylko młodym być i żyć -my mlodzi,my mlodzi,nam bimber nie zaszkodzi- Dobra wódka nie jest zła -dobra,dobra,dobra,dobra,dobra,dobra whisky moja żono,jednak tyś najlepszą z dam... dziś zabawa jutro praca pij tak abyś nie miał KACA -Witia,chuchnij
-chu,chu,cha,chu,chu,cha nasza zima zla- Tę pszczółkę którą tu widziecie zowią Mają wszyscy Maje znają i kochają Maja fruwa tu i tam świat swój pokazując nam-Swiat nie jest taki zly,Swiat wcale nie jest zly,niech no tylko zakwitna jablonie...- Czerwone jabłuszko przekrojone na krzyż czemu Ty dziewczyno krzywo na mnie patrzysz -nigdy wiecej nie patrz na mnie takim wzrokiem- Nie patrz jak ja tańczę. Wino z siarą zgubi cię. Ni ma pomarańczy -za to marchewkowe pole rosnie wokol mnie- Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynk-chlopcy ,dziewczynki,dalej spieszmy sie,karuzela czeka,wzywa nas z daleka- kręć się kręć wrzeciono. Kręcić, kręcić, uwodzić i nęcić.

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

A może takie sylikonowe szpatułki? Świetnie wyglądają, ale to niestety chyba ich jedyna zaleta

Odp: robienie brzuszków czy dieta?

Także proponowałabym i to i to Poprzez dietę zmniejszysz brzuch, ale nie pozbędziesz się tłuszczyku, a poprzez brzuszki właśnie go spalisz i oprócz tego jeszcze wyrobisz mięśnie.

Odp: Ciekawe kuchenne dodatki

Czajnik na prawdę ekstra
Ja znalazłam taką patelnię.